Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized garden aluminium pergola 4000mm ] eşleşme 176 Ürün:% s.
5m X 3m Motorlu Çatı Alüminyum Pergola Patio Dışarıda
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola Veranda |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Renk: | gri motorlu alüminyum pergola |
| Boyut: | 5m x 3m alüminyum pergola |
| Tarzı: | Motorlu Geri Çekilebilir Panjurlu Pergola |
Gazebo Panjur Alüminyum Pergola Alüminyum Dış Mekan Manuel Pergola Rüzgar Geçirmez
| Kalem: | Manuel Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Özel renk |
| Özellik1: | Güvenli ve Taşınabilir |
| Özellik2: | ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar |
Zip Ekranlı Açık Motorlu Alüminyum Pergola Ayarlanabilir Geri Çekilebilir Panjur
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Ürün Rengi: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Malzeme Detayları: | Motorlu Alüminyum Panjur pergola |
| ürün özelliği: | Güneş, yağmur ve rüzgardan korunma |
4x4m Motorlu Çekici Alüminyum Pergola Patio Üreticileri
| Öğe: | Alüminyum Pergola Veranda |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Ürün Rengi: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Geri Çekilebilir Panjurlu Pergola |
Su geçirmez Bahçe Tasarımı Alüminyum Pergola İç ve Dış Alanlar için
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
|---|---|
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
Su geçirmez Rüzgar geçirmez Motorlu Alüminyum Pergola Özel Boyut 3x3m 4x4m 3x4m 3x6m 5x3m Açık Scenes için
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
Akıllı uzaktan kumanda Alüminyum Pergola Su geçirmez Rüzgar geçirmez Motorlu
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
Şık Gri Alüminyum Pergola Su geçirmez Dış Ev Oası Akıllı Kontrolü
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
Akıllı Ev Entegre Uzaktan Kumanda ile Rüzgar geçirmez Motorlu Alüminyum Pergola
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
Uzaktan kumanda ile Akıllı Alüminyum Pergola Özel Renkli
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |


