Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized garden aluminium pergola 4000mm ] eşleşme 176 Ürün:% s.
Bahçe ve yüzme havuzu için özel boyutlu alüminyum geri çekilebilir pergola
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
5m X 3m Açık Motorlu Alüminyum Pergola Veranda Çatı Örtüsü Su Geçirmez Bahçe Gazebo
| Öğe: | panjurlu pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | Parlak Gümüş Trafik Beyaz ile Koyu Gri ve RAL Renk Numarasına Göre Özelleştirilmiş Renk |
| Boyut: | 5m x 3m alüminyum pergola |
| stil: | Motorlu panjurlu pergola |
4x4 Motorlu Alüminyum Açık Pergola, Taraflı Veranda Panjurlu Bahçe Pergola
| Öğe: | panjurlu çatılı pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | Parlak Gümüş Trafik Beyaz ile Koyu Gri ve RAL Renk Numarasına Göre Özelleştirilmiş Renk |
| Boyut: | 5m x 3m alüminyum pergola |
| stil: | kenarlı pergola |
10 "X 12" Diy Panjurlu Çatı Açık Pergola Alüminyum Su Geçirmez Bahçe Veranda
| Öğe: | Açık pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10" X 12" ; 10"X12" ; Customized Szie Özelleştirilmiş Sz |
| stil: | Motorlu panjurlu çatı pergola |
Özel Pergola Rengi 3x3m Boyutunda Alüminyum Çekici Pergola
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Ofis alanı için 3x6m bağımsız motorlu alüminyum pergola
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
Duvarlı tasarımlı yüzme havuzu için bağımsız motorlu alüminyum pergola
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
5x3m Alüminyum Açık Yüzme Havuzu İçin Çekici Pergola Uygulanabilir Sahne
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
Duvara monte edilebilir kurulum için özel renkli alüminyum geri çekilebilir pergola
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
Su geçirmez Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Bahçe Gazebo Veranda Çatı Örtüsü
| Ürün Öğesi: | Açık pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | Parlak Gümüş Trafik Beyaz ile Koyu Gri ve RAL Renk Numarasına Göre Özelleştirilmiş Renk |
| Boyut: | 10" X 12" ;12" X 12" ; 10" X 10"; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Motorlu panjurlu pergola |


