Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ customized aluminum alloy pergola ] eşleşme 337 Ürün:% s.
Akıllı Bahçe Güneş Odası Alüminyum Alaşım Güneş Çubuğu Eğlence ve Eğlence Pergola
| Item: | Motorized Aluminium Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6073 pergola |
| Color: | white , black ; gery ;brown ;customized |
| Size: | 4x4 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie |
| Style: | Motorized louvered aluminium Pergola |
Panjurlu Çatı Sistemi Rot Proof 3x4 6061 T6 Alüminyum Veranda Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Alüminyum alaşım motorlu açılıp kapanan açılır pergola
| Öğe: | dış mekan alüminyum pergolalar |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Geri Çekilebilir Panjurlu Pergola |
Alüminyum alaşım 6063 ve IP67 testi ile dış mekan özelleştirilmiş motorlu arka bahçe pergola
| Ürün: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
Yağmur Sensörü Gizli Drenaj Elektrikli Otomatik Alüminyum Çatı Pergolası
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Motorlu Alüminyum Dış Mekan Pergola Bioclimatica Gölge Suya Dayanıklı Ev Tasarımı
| Ürün Öğesi: | Pergola kemeri, bahçe binası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Renk: | beyaz, siyah gery, özelleştirilmiş |
| İşlev: | su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi, bahçe tasarımı |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
Bahçe Alüminyum Alaşımlı Geri Çekilebilir Çatı Pergola Güneş Koruması
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Alüminyum alaşım genişletilebilir gölge pergola yağmur geçirmez işlevi ve çerçeve malzemesi ile
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
|---|---|
| Yelken bitirme: | PVC pergola |
| Operasyon: | Motorlu |
| Yüzey Tedavisi: | Toz kaplama, Anodik Oksidasyon |
| Ürün: | Geri çekilebilir Çatı Pergola |
Kolay Montaj Çekilebilir Çatı Pergola Motorlu İşletim ve LED Işık Şeritleri ile Alüminyum Alaşımdan Yapılmış
| Yüzey Tedavisi: | Toz kaplama, Anodik Oksidasyon |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
| Renk: | özel |
| Ürün: | Geri çekilebilir Çatı Pergola |
Uzaktan Kumandalı Açılır Tavan Pergola Alüminyum Güneşlik Pergola
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |


