Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ customized aluminium pergola ] eşleşme 458 Ürün:% s.
Aerofoil Şekli Alüminyum Güneşlik Panjurları Motorlu Dış Cephe Sistemi Mimari Cephe
| Malzeme: | Alüminyum6000 serisi |
|---|---|
| tasarlamak: | Bedava |
| Kontrol: | Motorlu |
| şekil: | hava folyosu |
| ad: | Alüminyum Güneş Severler Motorlu Dış Cephe Sistemi Mimari Cephe |
Alüminyum Gazebo Pergola ile Motorlu Dış Stor Perdeler UV Korumalı Güneşlik Sistemi
| ad: | Gazebo Pergola ile Alüminyum Rüzgara Dayanıklı Açık Stor Perde |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
Suncreen Zip Parça Panjurları Özel Boyutlu Rüzgar Geçirmez Açık Stor Perdeler
| ad: | Teras Güneş Gölgeleme Motorlu Zip Track Dış Mekan Perdesi |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
Alüminyum Gazebo Pergola için Açık Zip Parça Panjur UV Korumalı Çeşitli Renk
| ad: | Gazebo Pergola ile Alüminyum Rüzgara Dayanıklı Açık Stor Perde |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
PVDF Kaplama Alüminyum Güneş Panjurları 250 Aeroscreen Mimari Özel Renk
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Ürün adı: | 250 Aeroscreen alüminyum güneşlik panjurları mimari güneş kontrol sistemi |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
Pergola Canopy Restaurant Balkon için Windproof Zip Track Panjur
| ad: | Pergola Kanopi Restoran Balkon için Rüzgar Geçirmez Güneş Gölgeleme Zip Parça Panjur |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
Gazebo Pergola ile Alüminyum Rüzgara Dayanıklı Açık Stor Perde UV Korumalı
| ad: | Gazebo Pergola ile Alüminyum Rüzgara Dayanıklı Açık Stor Perde |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
Uzaktan Kumandalı Zip Parça Panjurları Suya Dayanıklı Açık Stor Perdeler Özel Boyut
| ad: | Gazebo Pergola ile Alüminyum Rüzgara Dayanıklı Açık Stor Perde |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
430 Gümüş Işıklık Panjur Sistemi Toz Boya Suya Özel Renk
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Ürün adı: | Dış duvar 430 gümüş Aeroscreen beyaz alüminyum ışıklık panjur sistemi cephe mimari güneş kontrolü |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
Zip Track Suya Dayanıklı Rulo Tonları Uzaktan Kumanda Özel Boyut UV Korumalı
| ad: | Gazebo Pergola ile Alüminyum Rüzgara Dayanıklı Açık Stor Perde |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |


