Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ customized aluminium pergola ] eşleşme 458 Ürün:% s.
SKS90 Alüminyum Açılır Kapanır Panjurlu Çatı Sistemleri Mimari Güneş Kontrolü
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| ad: | SKS90 alüminyum açılır kapanır panjurlu çatı sistemi mimari güneş kontrolü |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
Kumaş ve Maksimum Boyut 6M Yükseklik DIY veya Profesyonel Kurulumlu Zip Track Yıldızları
| yan yol: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez zip parça panjur |
| Açıklık Faktörü: | %5 %10 %30 %100 Opsiyonel |
| Malzeme: | Kumaş |
Güneş Gölgeleme Zip Track Dış Mekan Güneşlikler Rüzgar Direnci Ayarlama Ziptrak Güneşlikler
| ad: | Teras Güneş Gölgeleme Motorlu Zip Track Dış Mekan Perdesi |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
Aerofoil Alüminyum Dikey Geri Çekilebilir Panjur Çatı, Ayarlanabilir Panjur Çatı
| Malzeme: | Alüminyum alaşım, 6063-T5 |
|---|---|
| İsim: | Aerofoil alüminyum geri çekilebilir panjurlu çatı sistemi bina cephe ışık kontrolü |
| Tasarım: | Bedava |
| Bıçak Genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0~3.0mm |
Teras Güneş Gölgeleme Fermuarlı Panjur Dış Mekan Perde Bahçe Panjur Setleri SGS
| ad: | Teras Güneş Gölgeleme Motorlu Zip Track Dış Mekan Perdesi |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
Yüzme Havuzu İçin Motorlu Bahçe Suya Dayanıklı Rulo Tonları Zip Ekran Koruması
| ad: | Yüzme Havuzu İçin Motorlu Bahçe Suya Dayanıklı Rulo Tonları Zipscreen |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
Bahçe için Rüzgar Geçirmez Zip Parça Açık Panjur Motorlu Katlanır Veranda Ekranı
| ad: | Yüzme Havuzu İçin Motorlu Bahçe Suya Dayanıklı Rulo Tonları Zipscreen |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
Bahçe için Uzaktan Kumanda Zipscreen Açık Panjur Cephe Güneşlik Sistemi
| ad: | Teras Güneş Gölgeleme Motorlu Zip Track Dış Mekan Perdesi |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
Rüzgar Geçirmez 6000x3500mm Otomatik Motorlu Kumaş Stor Perde
| ad: | Teras Güneş Gölgeleme Motorlu Zip Track Dış Mekan Perdesi |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
Harici 1000X1000mm PVDF Uzaktan Zip Palet Stor Perde
| ad: | Teras Güneş Gölgeleme Motorlu Zip Track Dış Mekan Perdesi |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |


