Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ customized aluminium pergola ] eşleşme 458 Ürün:% s.
OEM Louvred Çatı Pergola Alüminyum Geri Çekilebilir Kanopi Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Kemirgen Korumalı Geri Çekilebilir Alüminyum Pergola Yağmur Koruması
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Bahçe Suya Dayanıklı Motorlu Alüminyum Pergola Çürümez
| Kalem: | Dış Mekan Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Özel renk |
| Özellik1: | Kolay Montajlı Alüminyum Pergola |
| Özellik2: | ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar |
Gazebo Panjur Alüminyum Pergola Alüminyum Dış Mekan Manuel Pergola Rüzgar Geçirmez
| Kalem: | Manuel Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Özel renk |
| Özellik1: | Güvenli ve Taşınabilir |
| Özellik2: | ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar |
Bioclimatica Motorlu Dış Mekan Alüminyum Pergola Tente Suya Dayanıklı Ev Bahçe
| Öğe: | Pergola kemeri |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Ürün Rengi: | beyaz, siyah gery, özelleştirilmiş Alüminyum Pergola |
| İşlev: | su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi, bahçe tasarımı |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
RGB Işık 12 "X 20" Dış Mekan Ziptrak Panjurlu Motorlu Alüminyum Pergola
| öğe: | pergola gölgelik |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | black ; siyah ; white ; beyaz ; gery ;customized color gery; ö |
| Boyut: | 12' × 20'' ;özelleştirilmiş boyut |
| anahtar kelimeler: | Motorlu Alüminyum pergola |
Akıllı Ev Entegre Motorlu Alüminyum Pergola Duvar Montajlı Dış Gölge Çözümü
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Ürün Öğesi: | alüminyum pergola |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Su geçirmez, rüzgar geçirmez, motorlu alüminyum pergola, dış mekanınıza mükemmel bir katkı.
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
Motorlu Hava Şartlarına Dayanıklı Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Suya Dayanıklı Manuel Motorlu Pergola Ekstrüde Bahçe Alüminyum Gazebo
| Kalem: | Dış Mekan Panjurlu Pergola Alüminyum |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Özel renk |
| Özellik1: | Kolay Montajlı Pergola |
| Özellik2: | ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar |


