Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ customized aluminium pergola ] eşleşme 458 Ürün:% s.
3x6m Motorlu Alüminyum Pergola Gazebo Dış Mekan Motorlu Panjurlu Çatı
| Kalem: | Alüminyum Pergola Dış Mekan |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum pergola çardak |
| Ürün Rengi: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | Hardtop alüminyum pergola |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi alüminyum pergola |
Bahçe Binası İçin Led Işık Motorlu Alüminyum Pergola Kemirgen Kanıtı
| Kalem: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş Motorlu Alüminyum Pergola |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi alüminyum pergola |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
Tente Bioclimatica Motorlu Alüminyum Pergola Su Geçirmez Açık Bahçe
| Öğe: | Bahçe Pergola kemeri |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Ürün Rengi: | beyaz, siyah motorlu Alüminyum Pergola |
| İşlev: | su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi, bahçe tasarımı |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
5m X 3m Motorlu Çatı Alüminyum Pergola Patio Dışarıda
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola Veranda |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Renk: | gri motorlu alüminyum pergola |
| Boyut: | 5m x 3m alüminyum pergola |
| Tarzı: | Motorlu Geri Çekilebilir Panjurlu Pergola |
Akıllı Uzaktan Denetimli Alüminyum Bahçe Pergola Su geçirmez Rüzgar geçirmez Gazebo Dışarıda / Özgür
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
Şık Gri Alüminyum Pergola Su geçirmez Dış Ev Oası Akıllı Kontrolü
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
Perdeli Elektrikli Açılır Panjurlu Çatı Sistemleri Pvc Pergola Kitleri
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | PVC |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Motorlu Açık Kapalı Çatı Dış Mekan Alüminyum Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjur Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Alüminyum Kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Toz Boyalı 202mm Aerofoil IP67 Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Panjur Çatı Gazebo Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola Anodik Oksidasyon
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |


