Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor space aluminium pergola ] eşleşme 237 Ürün:% s.
PVC Kumaş Geri Çekilebilir Tente Yan Ekran Alüminyum Özelleştirilmiş Açık Güneşlik Gazabo
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Led Işıklı Alüminyum Geri Çekilebilir Tente Özel Ekran Pergola
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
PVDF Kaplama Alüminyum Güneş Panjurları 250 Aeroscreen Mimari Özel Renk
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Ürün adı: | 250 Aeroscreen alüminyum güneşlik panjurları mimari güneş kontrol sistemi |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
Bina Cephe Örtüsü Güneş Panjur Sistemleri, Alüminyum Güneşlik Panjurları Motorlu
| Malzeme: | Alüminyum6000 serisi |
|---|---|
| tasarlamak: | Bedava |
| Kontrol: | Motorlu |
| şekil: | hava folyosu |
| ad: | Bina cephe kaplaması alüminyum güneşlik panjur sistemi ücretsiz tasarım |
Uygulanabilir Sahne Bahçe Tasarımı Uzaktan Kumanda ve Akıllı Ev Entegrasyonu ile Alüminyum Yuvarlak Çubuk
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
|---|---|
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
Akıllı Ev Entegrasyonu Bahçe Tasarımı Kontrol Sistemi ve Uygulanabilir Sahne için Alüminyum Yuvarlak Çubuk
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
Akıllı Ev Entegrasyonu ve Bahçe Tasarımı için Alüminyum Yuvarlak Çubuk
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
Kumaş ve Maksimum Boyut 6M Yükseklik DIY veya Profesyonel Kurulumlu Zip Track Yıldızları
| yan yol: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez zip parça panjur |
| Açıklık Faktörü: | %5 %10 %30 %100 Opsiyonel |
| Malzeme: | Kumaş |
Su geçirmez Zip Track Perdeler Maksimum Boyut 6 M Yükseklik ve Karartma Çekici Pencere Tedavisi Fonksiyonu
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
|---|---|
| Ürün Türü: | Pencere Kaplaması |
| İhtiyaçları:: | Açık Konut veya Ticari Kullanım |
| Malzeme: | Kumaş |
| Boyut: | özelleştirilebilir |
Koruma için yağmur geçirmez ve özelleştirilebilir fermuar perdeleri
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez zip parça panjur |
|---|---|
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
| Renk: | Koyu Gri / Beyaz / Özel renk |
| Malzeme: | Kumaş |


