Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor space aluminium pergola ] eşleşme 237 Ürün:% s.
Beyaz Zip Çizgiler Özel Yapılmış Renkli ve Dışarıda Konut veya Ticari için
| Renk: | Koyu Gri / Beyaz / Özel renk |
|---|---|
| Boyut: | özelleştirilebilir |
| Malzeme: | Kumaş |
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
Açık Pergola İçin Alüminyum Alaşımlı Suya Dayanıklı Motorlu Zip Parça Panjur
| İsim: | Zip Parça Panjur |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Canopy Restaurant Balkon, Dış Mekan |
| Renk: | Çeşitli Beyaz, bej, gri, keten, kahverengi, siyah vb. |
| Boy: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
Akıllı Motorlu Zip Parça Panjur Dış Mekan Rüzgar Geçirmez Yağmur Geçirmez
| İsim: | Zip Parça Panjur |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Canopy Restaurant Balkon, Dış Mekan |
| Renk: | Çeşitli Beyaz, bej, gri, keten, kahverengi, siyah vb. |
| Boy: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
Dikey Yatay Hava Koşullarına Dayanıklı Panjur, Alüminyum Hava Panjuru Güneş Kontrolü
| fonksiyon: | Güneş kontrolü, Havalandırma, Su Geçirmez, Dekorasyon, Enerji Tasarrufu, İç Mekan Aydınlık Çevre Kor |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
| Bıçak genişliği: | 88mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
180km/H Rüzgar Direnci Tente Panjur Katlanır Çatı Gazebo
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Bahçe Alüminyum yuvarlak çubuğu yüzme havuzu uzaktan kumanda / akıllı ev entegrasyonu
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
|---|---|
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
Alüminyum Pergola Louver Çatı Kits Motorlu Su geçirmez Pergola Sistemi Uzaktan Kumanda Gazebo Kapak
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan Pergola |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | alüminyum pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
Özelleştirilmiş Motorlu Zip Parça Panjur Rüzgar Geçirmez Su Geçirmez Zip Ekran Stor Perde
| İsim: | Zip Parça Panjur |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Canopy Restaurant Balkon, Dış Mekan |
| Ürün Rengi: | Beyaz, bej, gri, keten, kahverengi, siyah vb. |
| Boyut üret: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
Aerofoil Şekli Alüminyum Güneşlik Panjurları Motorlu Dış Cephe Sistemi Mimari Cephe
| Malzeme: | Alüminyum6000 serisi |
|---|---|
| tasarlamak: | Bedava |
| Kontrol: | Motorlu |
| şekil: | hava folyosu |
| ad: | Alüminyum Güneş Severler Motorlu Dış Cephe Sistemi Mimari Cephe |
PVC Kumaş Geri Çekilebilir Tente Yan Ekran Alüminyum Özelleştirilmiş Açık Güneşlik Gazabo
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |


