Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor roller blinds ] eşleşme 289 Ürün:% s.
Alüminyum yan raylı özelleştirilebilir kumaş zip track jaluzileri
| Açıklık Faktörü: | %5 %10 %30 %100 Opsiyonel |
|---|---|
| Malzeme: | Kumaş |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez zip parça panjur |
| yan yol: | Alüminyum alaşımı |
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
Su geçirmez Zip Track Yıldızları Karartma Gelişmiş Pencere Kaplamaları için Çekilebilir Pencere Tedavileri
| yan yol: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Malzeme: | Kumaş |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez zip parça panjur |
| İhtiyaçları:: | Açık Konut veya Ticari Kullanım |
| Renk: | Koyu Gri / Beyaz / Özel renk |
Özel Yapılmış Renkli Zip Track Perdeler Yağmur geçirmez ve Koyu Gri / Beyaz'da Özelleştirilebilir
| İhtiyaçları:: | Açık Konut veya Ticari Kullanım |
|---|---|
| Boyut: | özelleştirilebilir |
| yan yol: | Alüminyum alaşımı |
| Malzeme: | Kumaş |
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
Böcek Dayanıklı Dış Güneş Karanlığı Sistemi ve Rol Motorlu Zip Track Dış Kapakları
| Adı: | Teras Güneş Gölgeleme Motorlu Zip Raylı Dış Mekan Ekranı |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Gölgelik Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| Renk: | çeşitli |
| Boyut: | Özel |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
% 100 Açıklık Faktörü Zip Track Yıldızları Sızdırmaz Bir İç Dış Akış Oluşturur
| Açıklık Faktörü: | %5 %10 %30 %100 Opsiyonel |
|---|---|
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |
| Malzeme: | Kumaş |
| Boyut: | özelleştirilebilir |
| yan yol: | Alüminyum alaşımı |
Maksimum Boyut 6 M Yükseklik Kumaş Zip Track Perdeleri Özelleştirilebilir ve Ucuz
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez zip parça panjur |
|---|---|
| Açıklık Faktörü: | %5 %10 %30 %100 Opsiyonel |
| Ürün Türü: | Pencere Kaplaması |
| Boyut: | özelleştirilebilir |
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |
Düzenlenebilir Açıklık Faktörü ile Dış Zip Track Yıldızları
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
|---|---|
| Renk: | Koyu Gri / Beyaz / Özel renk |
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |
| yan yol: | Alüminyum alaşımı |
| Boyut: | özelleştirilebilir |
Kumaş Zip Track Yıldızları Kolay DIY veya Profesyonel Kurulum Özelleştirilebilir
| İhtiyaçları:: | Açık Konut veya Ticari Kullanım |
|---|---|
| Renk: | Koyu Gri / Beyaz / Özel renk |
| Boyut: | özelleştirilebilir |
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez zip parça panjur |
Şık Dışarıda Karartma Kumaşı Dışarıda Zip Track Yıldızları Yağmura ve Güneşe Karşı Koruma
| Malzeme: | Kumaş |
|---|---|
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
| Renk: | Koyu Gri / Beyaz / Özel renk |
| yan yol: | Alüminyum alaşımı |
| Ürün Türü: | Pencere Kaplaması |
Özelleştirilebilir Zip Track Perdeler Koyu Gri / Beyaz / Özel Yapılmış Renk Basit DIY veya Profesyonel Kurulum
| Ürün Türü: | Pencere Kaplaması |
|---|---|
| Açıklık Faktörü: | %5 %10 %30 %100 Opsiyonel |
| Boyut: | özelleştirilebilir |
| Malzeme: | kumaş |
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |


