Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor motorized louver blades ] eşleşme 272 Ürün:% s.
Motorlu Açılır Çatı Pergola Tente Bahçe Binası Su Geçirmez Veranda
| İsim: | geri çekilebilir pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı pergola tente |
| kumaş: | polyester 850g/s.qm geri çekilebilir pergola |
| Yelken malzemesi: | PVC pergola tente |
| Eklenen Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Akıllı Ayarlanabilir Panjur Penceresi, Güneş Panjur Sistemleri Akıllı Ofis
| ad: | Ayarlanabilir 60 düz alüminyum panjur cephe sistemi mimari güneş kontrolü |
|---|---|
| Yüklemek: | Dikey yatay |
| Kaplanmış: | Toz Boya, PVDF Kaplama, Polyester Kaplama, Eloksal, Kaplama, Isı Transfer Baskı, Film Kaplama |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
| Bıçak genişliği: | 125mm |
Bıçak Genişliği 168mm Çalıştırılabilir Panjur Çatı Sistemi, Panjur Açılır Çatı Sistemleri S160
| ad: | Ayarlanabilir S160 alüminyum panjur cephe sistemi mimari güneş kontrolü |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
| Bıçak genişliği: | 168mm |
| Kalınlık: | 1.8mm |
| şekil: | Üçgenler, elmaslar, daireler, kavisli yaylar vb. gibi rastgele şekiller. |
Polyester Kaplama Hava Koşullarına Dayanıklı Panjur Sistemi Eloksal Tahta Tahıl Dikey
| ad: | Ayarlanabilir Aerofoils alüminyum hava koşullarına dayanıklı panjur cephe sistemi mimari güneş kontr |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kaplanmış: | Toz Boya, PVDF Kaplama, Polyester Kaplama, Eloksal, Kaplama, Isı Transfer Baskı, Film Kaplama |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
Su geçirmez PVC Geri Çekilebilir Çatı Pergola Bıçağı 260mm Toz Boya Kararlı
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Yağmur Geçirmez PVC Geri Çekilebilir Dış Çatı, Otomatik Pergola Çatı Motorlu
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Yağmur Geçirmez PVC Geri Çekilebilir Çatı Pergola Köşk Motorlu Uzaktan Kumanda Sistemi
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| ad: | Yağmur Geçirmez PVC Geri Çekilebilir Çatı Pergola Köşk Motorlu Uzaktan Kumanda Sistemi |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
Modern Tasarım Biyoklimatik Motorlu Alüminyum Geri Çekilebilir PVC Pergola
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Motorlu Tente Pvc Yelken Açılır Çatı Pergola Yağmur Koruması
| İsim: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm |
| Yelken Malzemesi: | PVC |
| Eklenen Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
IP67 Antrasit Alüminyum Pergola Eloksal Oksidasyon Bahçe Pergolaları
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Alüminyum Kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |


