Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor motorized louver blades ] eşleşme 272 Ürün:% s.
SUNC 6x3m Manuel Panjurlu Pergola Dış Mekan Alüminyum Gazebo Rüzgar Geçirmez Güneş Koruması
| Kalem: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah |
| Özellik: | Suya Dayanıklı Winproof Manuel Panjurlu Pergola |
| ürün özelliği: | gölgeleme |
4x4m 4x3m 3x3m Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Gery Açık Bahçe Binası
| Pergola Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı alüminyum Pergola |
| Renk: | Gery Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Duvara Monte Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün boyutu: | 4*4 M, 4*3 M ,3*3 M manuel panjurlu pergola |
Özel 4x4m 4x3m Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Açık Bahçe Binası Su Geçirmez
| Kalem: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün boyutu: | 4*4 M, 4*3 M, özelleştirilmiş boyut |
Bahçe ve yüzme havuzu için özel boyutlu alüminyum geri çekilebilir pergola
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
3x3m Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Özelleştirilmiş Gery Açık Bahçe Binası
| Kalem: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı manuel alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | Gery Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Su Geçirmez Duvara Monte Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 4*4 M, 4*3 M ,3*3 M, özelleştirilmiş boyut |
SUNC 3x3m Beyaz Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Dış Mekan Rüzgar Geçirmez Su Geçirmez
| Kalem: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah, Gri, Beyaz |
| ürün özelliği: | Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 3*3M, özelleştirilmiş boyut |
Özel 4x4m Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Açık Bahçe Binası
| Pergola Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | beyaz,siyah,gery Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Duvara Monte Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün boyutu: | 4*4 M, 4*3 M ,3*3 M,6*3M alüminyum pergola |
SUNC 6x3m Beyaz Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Dış Mekan Güneş Koruması Su Geçirmez
| Ürün Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 6x3m, Özelleştirilmiş boyut |
Aerofoil Alüminyum Dikey Geri Çekilebilir Panjur Çatı, Ayarlanabilir Panjur Çatı
| Malzeme: | Alüminyum alaşım, 6063-T5 |
|---|---|
| İsim: | Aerofoil alüminyum geri çekilebilir panjurlu çatı sistemi bina cephe ışık kontrolü |
| Tasarım: | Bedava |
| Bıçak Genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0~3.0mm |
Film Kaplama Geri Çekilebilir Panjurlu Çatı Sistemleri Ticari Özel Renk
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Uygulama: | Kamu,Konut,Ticari,Okul,Ofis,Hastane,Otel,Havaalanı,Metro,İstasyon,Alışveriş Merkezi,Mimari Yapı |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |


