Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized outdoor aluminium pergola ] eşleşme 446 Ürün:% s.
Motorlu Hava Şartlarına Dayanıklı Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
3x4m Motorlu Alüminyum Panjurlu Çatı Led Işık Kemirgen Korumalı Yüzme Havuzu
| Öğe: | Alüminyum Pergola Dış Mekan |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş Motorlu Alüminyum Pergola |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi alüminyum pergola |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
SGS 10x10 Kayar Kapaklı Açılır Çatılı Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Ziptrack Panjurlu Bahçe Binası Motorlu Alüminyum Pergola
| Kalem: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş Motorlu Alüminyum Pergola |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi alüminyum pergola |
| ticari alıcı: | Restoranlar, Oteller, Bakkallar ve Fabrika |
Dış bahçeler için özelleştirilebilir alüminyum pergolalar Beyaz Renk
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
Motorlu Alüminyum Pergola Su geçirmez Rüzgar geçirmez Alüminyum Pergola ile Tüm Yıl boyunca Açık Alanınızı Sevin
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
Dış Mekanlarda Özelleştirilmiş Renkli Alüminyum Yuvarlak Çubuk Alüminyum Pergola
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
Siyah Alüminyum Pergola: Stil ve İşlevselliğin Mükemmel Birleşimi Alüminyum Geri Çekilebilir Pergola
| Product Item: | Aluminium Pergola |
|---|---|
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
Su Geçirmez Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola Ürün Özelliği Siyah Alüminyum Delikli Sac
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
|---|---|
| Product Item: | Aluminium Pergola |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
Otomatik Akıllı Dış Pergola Sistemi Motorlu Alüminyum Louver Çatısı Hava Duruma Dayanıklı Rüzgar Dayanıklı
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | alüminyum pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |


