Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized outdoor aluminium pergola ] eşleşme 446 Ürün:% s.
Su geçirmez Motorlu Panjurlu Alüminyum 4 X 4 Bahçe Pergola Açık Bahçe Verandası
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Bahçe 2.0mm Motorlu Suya Dayanıklı Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
SUNC 5m X 3m Motorlu Alüminyum Pergola Açık Bahçe Veranda Elektrikli Pergola Çatı
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Ürün Rengi: | siyah, gri, beyaz, kahverengi |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| stil: | Modern Motorlu panjurlu alüminyum Pergola |
Su Geçirmez Panjur Çatı Sistemi Kitleri Açık Gazebo Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
6063 Su Geçirmez Panjur Alüminyum Pergola Motorlu Geri Çekilebilir
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Alüminyum Kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Alüminyum Alaşım Dışarı Elektrikli Çatılı Pergola Çatılı Çatı
| Öğe: | Elektrikli panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Elektrikli Panjurlu Çatı Pergola |
Rüzgar Geçirmez Geri Çekilebilir Panjur Alüminyum Pergola Dış Mekan Manuel Veranda Pergola
| Kalem: | Manuel Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı manuel pergola |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |
9x9 9x12 Bahçe Alüminyum Motorlu Pergola Dış Mekan Led Işık Kemirgen Korumalı
| Öğe: | Pergola kemeri |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Ürün Rengi: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş Motorlu Alüminyum Pergola |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
Bahçe Motorlu Alüminyum Pergola Balkon Outdoor Bioclimatica Su Geçirmez
| Ürün Öğesi: | Pergola kemeri, bahçe binası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Renk: | beyaz, siyah gery, özelleştirilmiş |
| İşlev: | su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi, bahçe tasarımı |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
Bahçe Louver Çatı Alüminyum Biyoklim Pergolas 3x4 Patio Dışarıda
| Öğe: | pergola verandası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | gri motorlu alüminyum pergola |
| Boyut: | 3x4 ; 3x4; 4x4; 4x4; 5x3; 5x3; aluminium pergola |
| Tarzı: | Modern Geri Çekilebilir Panjurlu Pergola |


