Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized louvred roof pergola ] eşleşme 131 Ürün:% s.
Su Geçirmez Motorlu Panjurlu Çatı Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
OEM Motorlu Suya Dayanıklı Alüminyum Pergola Biyoklimatik
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Alüminyum Kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
6063 Su Geçirmez Panjur Alüminyum Pergola Motorlu Geri Çekilebilir
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Alüminyum Kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Modern 2.5mm Açık Çatı Otomatik Yalıtımlı Alüminyum Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Yanları Siyah Panjurlu Çatı Bahçe Pergola ile Açık Motorlu Alüminyum Pergola
| Öğe: | panjurlu çatı pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | pergolalar siyah |
| Boyut: | 5m x 3m alüminyum pergola |
| stil: | panjurlu pergola |
RGB Işık Sürgülü Cam Kapılı Açık Motorlu Alüminyum Pergola Gazebo
| öğe: | pergola gölgelik |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | siyah ; beyaz ; gery; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10' × 12' ; 10' × 12' ; 10' × 10' ;10' × 13' ;custo |
| stil: | Ayarlanabilir Panjurlu Çatı Pergolası |
Ayarlanabilir Çatılı Alüminyum Yağmur Geçirmez Motorlu Panjurlu Pergola 12 X 10 X 13 Ft
| öğe: | pergola gölgelik |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | black ; siyah ; white ; beyaz ; gery ;customized color gery; ö |
| Boyut: | 12' × 12' ;12' × 20' ;10' × 10' ;10' × 20' ;özelleştirilmiş |
| Aksesuarlar: | su geçirmez Soket; ziptrack jaluziler; cam kapı; deklanşör; RGB ışığı |
Bahçe Binası İçin Yağmur Geçirmez Motorlu Alüminyum Pergola Gazebo Panjurlu Çatı
| öğe: | pergola gölgelik |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | siyah ; beyaz ; gery; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10' × 12' ; 10' × 12' ; 10' × 10' ;10' × 13' ;custo |
| stil: | Ayarlanabilir Panjurlu Çatı Pergolası |
Ziptrack Sürgülü Cam Kapılı 10 "X 10" Motorlu Alüminyum Pergola Gazebo
| öğe: | pergola gölgelik |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | siyah ; beyaz ; gery; özelleştirilmiş |
| Pergola boyutu: | 10' × 12' ; 10' × 12' ; 10' × 10' ;10' × 13' ;custo |
| stil: | motorlu panjurlu pergola |
10 "X 12" Motorlu Alüminyum Pergola Açık Veranda Panjurlu Pergola
| Ürün Öğesi: | alüminyum pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6073 |
| Renk: | Grey ; Gri ; white ; beyaz ; Black ; Siyah ; customized |
| Boyut: | 10' × 12' motorlu alüminyum pergola |
| Tarzı: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |


