Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized louvred roof pergola ] eşleşme 131 Ürün:% s.
4x4 Motorlu Alüminyum Açık Pergola, Taraflı Veranda Panjurlu Bahçe Pergola
| Öğe: | panjurlu çatılı pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | Parlak Gümüş Trafik Beyaz ile Koyu Gri ve RAL Renk Numarasına Göre Özelleştirilmiş Renk |
| Boyut: | 5m x 3m alüminyum pergola |
| stil: | kenarlı pergola |
850gsm PVC Gazebo Dış Mekan Kumaş Geri Çekilebilir Çatı Pergola
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
PVDF Kaplama Çalıştırılabilir Panjur Çatı Sistemi Alüminyum Alaşımlı Konut Kamu
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
| Kaplanmış: | Toz Boya, PVDF Kaplama, Polyester Kaplama, Eloksal, Kaplama, Isı Transfer Baskı, Film Kaplama |
Aerofoil Alüminyum Dikey Geri Çekilebilir Panjur Çatı, Ayarlanabilir Panjur Çatı
| Malzeme: | Alüminyum alaşım, 6063-T5 |
|---|---|
| İsim: | Aerofoil alüminyum geri çekilebilir panjurlu çatı sistemi bina cephe ışık kontrolü |
| Tasarım: | Bedava |
| Bıçak Genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0~3.0mm |
Yağmur Geçirmez PVC Geri Çekilebilir Dış Çatı, Otomatik Pergola Çatı Motorlu
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Özel Renkli Panjurlu Pergola Dış Mekan Teras Örtüsü Eloksal Oksidasyon
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Perdeli Elektrikli Açılır Panjurlu Çatı Sistemleri Pvc Pergola Kitleri
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | PVC |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Motorlu Açık Kapalı Çatı Dış Mekan Alüminyum Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjur Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Alüminyum Kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
260mm Yağmur Geçirmez Toz Boya Panjurlu Alüminyum Pergola
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| ad: | Alüminyum ayarlanabilir panjurlu pergola sistemi serbest tasarım montaj yapısı |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
Panjurlu Eloksal Oksidasyon 260mm Bıçak Alüminyum Pergola
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| ad: | Alüminyum ayarlanabilir panjurlu pergola sistemi serbest tasarım serbest duran |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |


