Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized louvre gazebo roof ] eşleşme 78 Ürün:% s.
180km/H Rüzgar Direnci Tente Panjur Katlanır Çatı Gazebo
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Ayarlanabilir Çatılı Alüminyum Yağmur Geçirmez Motorlu Panjurlu Pergola 12 X 10 X 13 Ft
| öğe: | pergola gölgelik |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | black ; siyah ; white ; beyaz ; gery ;customized color gery; ö |
| Boyut: | 12' × 12' ;12' × 20' ;10' × 10' ;10' × 20' ;özelleştirilmiş |
| Aksesuarlar: | su geçirmez Soket; ziptrack jaluziler; cam kapı; deklanşör; RGB ışığı |
Alüminyum Motorlu Panjurlu Pergola Çatı Setleri Suya Dayanıklı Gazebo Patio Çatı
| Ürün Öğesi: | pergola verandası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10" X 12" ;12" X 12" ; 10" X 10"; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Motorlu panjurlu pergola |
Uzaktan Kumandalı LED 10x12 Su Geçirmez Motorlu Pergola Alüminyum Çatı
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Dekoratif Akıllı 2mm 6063 Alu Veranda Louvre Çatı Gazebo Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Toz Boyalı 2.0mm Motorlu Louvre Çatı Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Motorlu Açık Kapalı Çatı Dış Mekan Alüminyum Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjur Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Alüminyum Kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
RGB Işık Sürgülü Cam Kapılı Açık Motorlu Alüminyum Pergola Gazebo
| öğe: | pergola gölgelik |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | siyah ; beyaz ; gery; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10' × 12' ; 10' × 12' ; 10' × 10' ;10' × 13' ;custo |
| stil: | Ayarlanabilir Panjurlu Çatı Pergolası |
RGB Işık 12 "X 20" Dış Mekan Ziptrak Panjurlu Motorlu Alüminyum Pergola
| öğe: | pergola gölgelik |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | black ; siyah ; white ; beyaz ; gery ;customized color gery; ö |
| Boyut: | 12' × 20'' ;özelleştirilmiş boyut |
| anahtar kelimeler: | Motorlu Alüminyum pergola |
Açık Güneşlik Manuel Panjurlu Pergola Veranda Su Geçirmez Bahçe Gazebo 10' × 12'
| Kalem: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah, Gery, Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Ayarlanabilir Panjurlu Çatı Pergolası |
| Boy: | 10' × 10' ;10' × 12' Manuel Panjurlu Pergola |


