Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized louvre gazebo roof ] eşleşme 78 Ürün:% s.
Bağlantısız 150mm Bıçaklı Alüminyum Panjurlu Geri Çekilebilir Veranda Çatı
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Bahçe Binası İçin Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola Suya Dayanıklı
| Ürün Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah, Gery, Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Ayarlanabilir Panjurlu Çatı |
| Boy: | 10' × 10' Manuel Panjurlu Pergola |
Suya Dayanıklı Manuel Motorlu Pergola Ekstrüde Bahçe Alüminyum Gazebo
| Kalem: | Dış Mekan Panjurlu Pergola Alüminyum |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Özel renk |
| Özellik1: | Kolay Montajlı Pergola |
| Özellik2: | ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar |
Bahçe için 4x3m Suya Dayanıklı Manuel Panjurlu Pergola Alüminyum Açık Gazebo
| Ürün Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 4*4 M, 4*3 M, özelleştirilmiş boyut desteği |
3x6m Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola Açık Suya Dayanıklı Bahçe Binası Gazebo
| Ürün adı: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzemeler: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Özel renk: | Siyah , Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün boyutu: | 4*4 M, 4*3 M ,3x3m, 3x6m özelleştirilmiş boyut |
Sunc Outdoor Su Geçirmez Motorlu Pergola Sistemleri Alüminyum Ekstrüde
| Kalem: | Dış Mekan Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Özel renk |
| Özellik1: | Kolay Montajlı Pergola |
| Özellik2: | ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar |
Su Geçirmez Manuel Panjurlu Pergola Dış Mekan Alüminyum Bahçe Gazebo 4x4m
| Pergola Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Pergola Malzemesi: | Alüminyum Alaşımlı alüminyum Pergola |
| Ürün Rengi: | beyaz,siyah,gery Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Güneşlik Duvara Monte Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün boyutu: | 4*4 M, 4*3 M ,3*3 M, özelleştirilmiş boyut |
Kar Yükü 160kg/M2 Bioklimatik Ekli Kapalı Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
RAL7016 Yazlık Güneşlik Üzüm Kafes Metal Çerçeve Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Dış Mekan Suya Dayanıklı Arbours Alüminyum Pergola Toz Boyalı
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Alüminyum Kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |


