Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized louvered pergola ] eşleşme 292 Ürün:% s.
Açık Zipscreen Stor Perdeli RGB Hafif Motorlu Alüminyum Pergola Gazebo
| öğe: | pergola gölgelik |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | black ; siyah ; white ; beyaz ; gery ;customized color gery; ö |
| Boyut: | 10' × 12' ; 10' × 10' ;10' × 13' ;özelleştirilmiş boyut |
| Modern Stil: | RGB Işık tasarımı |
Rüzgar Geçirmez Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola Açık Bahçe Stor Perde
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boy: | 3X3m ;3x4m ; 3X3m ;3x4m ; 3x5m ;Customized Szie 3x5m; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
Gri Stor Perdeli 3X3 3x4 3x5 Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boy: | 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Motorlu Alüminyum Pergola |
10 X 12 Ft Motorlu Alüminyum Geri Çekilebilir Pergola Dış Mekan Biyoklimatik Panjurlu Pergola
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum pergola |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Ürün Rengi: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Malzeme Detayları: | Motorlu Panjur |
| ürün özelliği: | Güneş, yağmur ve rüzgardan korunma |
Alüminyum Alaşım Dışarı Elektrikli Çatılı Pergola Çatılı Çatı
| Öğe: | Elektrikli panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Elektrikli Panjurlu Çatı Pergola |
Alüminyum alaşım motorlu açılıp kapanan açılır pergola
| Öğe: | dış mekan alüminyum pergolalar |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Geri Çekilebilir Panjurlu Pergola |
Özel çerçeve ve ss sınıfı 304 Alüminyum yuvarlak çubuklu motorlu dış mekan alüminyum pergola
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Modern özel Downpipe boyutu ve SS Garde 304 Motorlu Alüminyum Pergola ile Çerçeve
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Panjurlu Motorlu Alüminyum Pergola Bioklimatik Dış Mekan 10 X 12 Ft
| Öğe: | Motorlu Alüminyum pergola |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Malzeme Detayları: | Motorlu Alüminyum pergola |
| Özellik: | Güneş, yağmur ve rüzgardan korunma |
Açık Motorlu Alüminyum Pergola Su Geçirmez Panjurlu Pergola Çatı Kitleri
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |


