Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized louvered pergola ] eşleşme 292 Ürün:% s.
Dikey Alüminyum Güneşlik Panjurları Aerofoil Sabit Elektrikli Manuel Kontrol
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| ad: | Dikey alüminyum aerofoil güneşlik panjuru sabit elektrikli manuel kontrol |
| Kaplanmış: | Toz Boya, PVDF Kaplama, Polyester Kaplama, Eloksal, Kaplama, Isı Transfer Baskı, Film Kaplama |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
Yatay Alüminyum Güneşlik Panjurları, Louvre Güneşlik Sistemleri Sabit Elektrikli El Kitabı
| ad: | Yatay alüminyum aerofoil güneşlik panjuru sabit elektrikli manuel kontrol |
|---|---|
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Thckness: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| renk: | Herhangi bir RAL veya PANTONE veya özelleştirilmiş, Tahıl, Bambu |
| Kontrol: | Uzaktan / Manuel kontrol |
Büyük ölçekli proje inşaatı Alüminyum Alaşımlı Geri Çekilebilir Panjurlu Çatı Sistemleri Aeroscreen Dekorasyon
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Uygulama: | Kamu,Konut,Ticari,Okul,Ofis,Hastane,Otel,Havaalanı,Metro,İstasyon,Alışveriş Merkezi,Mimari Yapı |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| ad: | Aeroscreen alüminyum alaşımlı açılır kapanır panjurlu çatı sistemi mimari cephe uygulaması |
Aerofoil Alüminyum Geri Çekilebilir Panjurlu Çatı Sistemleri Bina Cephe Işık Kontrolü
| ad: | Aerofoil alüminyum geri çekilebilir panjurlu çatı sistemi bina cephe ışık kontrolü |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
Havalandırma Açılır Panjurlu Çatı Sistemleri Mimari Cephe Uygulaması
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Uygulama: | Kamu,Konut,Ticari,Okul,Ofis,Hastane,Otel,Havaalanı,Metro,İstasyon,Alışveriş Merkezi,Mimari Yapı |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
Alüminyum Alaşımlı Panjurlu Veranda Çatı Sistemi 1.0 - 3.0mm Kalınlık Dikey / Yatay Kurulum
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Uygulama: | Kamu,Konut,Ticari,Okul,Ofis,Hastane,Otel,Havaalanı,Metro,İstasyon,Alışveriş Merkezi,Mimari Yapı |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| ad: | Aeroscreen alüminyum alaşımlı açılır kapanır panjurlu çatı sistemi mimari cephe uygulaması |
Yüksek Mukavemetli Motorlu Açılır Çatı Pergola Bioclimatic
| ad: | Yüksek Mukavemetli Biyoklimatik Motorlu Alüminyum Geri Çekilebilir PVC Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | Polyester 850g/m² |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Alüminyum Çerçeve PVC Yelken Açılır Çatı Pergola Uzaktan Kumanda
| ad: | Yüksek Mukavemetli Biyoklimatik Motorlu Alüminyum Geri Çekilebilir PVC Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | Polyester 850g/m² |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
850gsm PVC Gazebo Dış Mekan Kumaş Geri Çekilebilir Çatı Pergola
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Bağlantısız 150mm Bıçaklı Alüminyum Panjurlu Geri Çekilebilir Veranda Çatı
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |


