Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized louvered pergola ] eşleşme 292 Ürün:% s.
Alüminyum Pergola Dışarı Alüminyum Yuvarlak Çubuk Tüm Hava Koşulları İçin
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
Uzakdan kumanda ve akıllı ev entegrasyonu ile özel boyutlu alüminyum geri çekilebilir pergola
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
Özel Rezidans İçin Özelleştirilebilir Pvc Pergola Geri Çekilebilir Çatı Gölge Yağmur Koruması
| tip: | Tenteler |
|---|---|
| Yelken terbiye: | pvc kaplı |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| boyut: | Açılır Çatı Pergolası için Özel Boyutlar |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm Açılır Çatı Pergolası |
Dış Mekan Geri Çekilebilir Panjurlu Alüminyum Pergola Bahçe Binası Manuel Pergola
| Kalem: | Manuel Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı manuel pergola |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |
3x6m Panjur Dış Mekan Alüminyum Pergola Su Geçirmez Bahçe Binası
| Kalem: | Manuel Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzeme Detayları: | Alüminyum Pergola |
Bahçe Binası Çelik Panjur Alüminyum Pergola Rot Proof Ekstrüde
| Kalem: | Manuel Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Renk: | Özel renk |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |
Rüzgar Geçirmez Geri Çekilebilir Panjur Alüminyum Pergola Dış Mekan Manuel Veranda Pergola
| Kalem: | Manuel Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı manuel pergola |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |
Yağmur Geçirmez PVC Geri Çekilebilir Çatı Pergola Köşk Motorlu Uzaktan Kumanda Sistemi
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| ad: | Yağmur Geçirmez PVC Geri Çekilebilir Çatı Pergola Köşk Motorlu Uzaktan Kumanda Sistemi |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
Yağmur Geçirmez PVC Geri Çekilebilir Dış Çatı, Otomatik Pergola Çatı Motorlu
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Aerofoil Şekli Alüminyum Güneşlik Panjurları Motorlu Dış Cephe Sistemi Mimari Cephe
| Malzeme: | Alüminyum6000 serisi |
|---|---|
| tasarlamak: | Bedava |
| Kontrol: | Motorlu |
| şekil: | hava folyosu |
| ad: | Alüminyum Güneş Severler Motorlu Dış Cephe Sistemi Mimari Cephe |


