Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized garden aluminium pergola 4000mm ] eşleşme 176 Ürün:% s.
Yüzme havuzu ve bahçe motorlu alüminyum pergola özelleştirilmiş boyut
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
3x4m Motorlu Alüminyum Panjurlu Çatı Led Işık Kemirgen Korumalı Yüzme Havuzu
| Öğe: | Alüminyum Pergola Dış Mekan |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş Motorlu Alüminyum Pergola |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi alüminyum pergola |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
Dış yüzme havuzu alanı için özel motorlu alüminyum pergola
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
Dış bahçe tasarımı için özel Gri Siyah Alüminyum Pergola
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
Akıllıca Yapılmış Motorlu Suya Karşı Alüminyum Pergola Modern Dış Evler İçin
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Özel Dış Modern Motorlu Alüminyum Çatı Bahçe Pergola
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Açık Panjurlu 3 X 3 Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Bahçe Pergola Patio
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | gri motorlu alüminyum pergola |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| stil: | Modern Motorlu panjurlu alüminyum Pergola |
Tüm Paslanmaz Çelik Post Motorlu Suya Karşıt Dış Bahçe Pergola Ip67 Test ile
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
Bahçe Binası Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu 4X4m
| öğe: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6073 |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boyut: | 4X4m; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Modern Motorlu Panjurlu alüminyum Pergola |
SS Sınıf 304 ve Tüm Paslanmaz Çelik Özel Alüminyum Çerçeve ile Açık Bahçe Pergola
| Ürün: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |


