Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized garden aluminium pergola 4000mm ] eşleşme 176 Ürün:% s.
Alüminyum Yuvarlak Çubuk Duvar Montajlı / Bağımsız Montaj Alüminyum Pergola ile Uyumlu
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
Alüminyum Pergola İnşaat Projeleri için Özel Boyutlu Alüminyum Yuvarlak Çubuk
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Duvar Montajı için Su geçirmez Rüzgar geçirmez Alüminyum Pergola Alüminyum Çekici Pergola
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
|---|---|
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
Yanları Siyah Panjurlu Çatı Bahçe Pergola ile Açık Motorlu Alüminyum Pergola
| Öğe: | panjurlu çatı pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | pergolalar siyah |
| Boyut: | 5m x 3m alüminyum pergola |
| stil: | panjurlu pergola |
10 "X 10" Açık Alüminyum Pergola Veranda Su Geçirmez Bahçe Dekore Edilmiş Pergola
| Öğe: | pergola verandası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10"X12" ; 10" X 10" ; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Motorlu panjurlu çatı pergola |
Motorlu Su geçirmez Dış Bahçe Pergola 10 "X 12" Aşağı boru Boyutu ve RGB Işık
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
Rüzgar Geçirmez Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola Açık Bahçe Stor Perde
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boy: | 3X3m ;3x4m ; 3X3m ;3x4m ; 3x5m ;Customized Szie 3x5m; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
Açık hava Modern Alüminyum Motorlu Louvre Çatı Güneş Bahçe ve yüzme havuzu için Biyoklimatik Pergola
| Ürün: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
Motorlu Açık Alüminyum Çatılı Çatılı Pergola Kanal sistemi ve Yan ekranla
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
LED Işık ile Hardtop Panjur Motorlu Alüminyum Pergola Açık Bahçe Binası
| Kalem: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzemesi Detayları: | Alüminyum Pergola |


