Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ led light retractable roof awning ] eşleşme 190 Ürün:% s.
Motorlu Louvered Pergola Alüminyum Dışarı Modern Su geçirmez Zip ekran perdeleri ile
| Ürün: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | Özelleştirilmiş Szie |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
IP67 Veranda Dış Mekan Ayarlanabilir Panjurlu Motorlu Alüminyum Pergola Setleri Aksesuarları
| öğe: | pergola alüminyum aksesuarlar |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Boyut: | Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Motorlu Panjurlu Çatı Pergolası |
Güneş Kontrolü Dış Cephe Panjurları Duvar Havalandırma Panjurları Elektrolitik Korozyonu Önler
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| fonksiyon: | Güneş kontrolü, Havalandırma, Su Geçirmez, Dekorasyon, Enerji Tasarrufu, İç Mekan Aydınlık Çevre Kor |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
Pencere Kaplama Perde Duvar Panjurları Alüminyum Duvar Panjurları Havalandırma
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| fonksiyon: | Güneş kontrolü, Havalandırma, Su Geçirmez, Dekorasyon, Enerji Tasarrufu, İç Mekan Aydınlık Çevre Kor |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
Kalınlık 1.0 - 3.0mm Işıklık Panjurları İç Mekan Parlak Çevre Kanıtı
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| renk: | Herhangi bir RAL veya PANTONE veya özelleştirilmiş, Tahıl, Bambu |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
Uzaktan kumanda ve ev entegrasyonu ile akıllı alüminyum pergola
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
Uzaktan kumanda ile özelleştirilebilir su geçirmez alüminyum pergola
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
|---|---|
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
Akıllıca Yapılmış Motorlu Suya Karşı Alüminyum Pergola Modern Dış Evler İçin
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Bahçe Motorlu Alüminyum Pergola Aksesuarları Dış Mekan Veranda Panjurları
| öğe: | pergola aksesuarları |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boyut: | Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
Bahçe Binası Dış Mekan İçin Suya Dayanıklı 4X6m 3x5m Motorlu Alüminyum Pergola
| öğe: | Dış Mekan Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6073 |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boyut: | 4x4m ; 4x4m; 4x3m ;4x6m ;3x3m ; 4x3m ;4x6m ;3x3m ; 3x5m ; 3x5m |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |


