Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ led light retractable roof awning ] eşleşme 190 Ürün:% s.
Dış Mekan Suya Dayanıklı Arbours Alüminyum Pergola Toz Boyalı
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Alüminyum Kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Bahçe Binası Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Beyaz DIY 3x3 3x4
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Pergola Boyutu: | 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Motorlu Su geçirmez Dış Bahçe Pergola 10 "X 12" Aşağı boru Boyutu ve RGB Işık
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
Alüminyum Panjurlu Suya Dayanıklı Dış Mekan Stor Perde Motorlu Pergola
| Öğe: | pergola aksesuarları |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boy: | Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
Restoran Balkon için Konut PVC Kumaş Alüminyum Panjurlu Pergola
| İsim: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm |
| Yelken Malzemesi: | PVC |
| Added Features:: | LED Light Strips/Easily Assembly |
Alüminyum alaşım genişletilebilir gölge pergola yağmur geçirmez işlevi ve çerçeve malzemesi ile
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
|---|---|
| Yelken bitirme: | PVC pergola |
| Operasyon: | Motorlu |
| Yüzey Tedavisi: | Toz kaplama, Anodik Oksidasyon |
| Ürün: | Geri çekilebilir Çatı Pergola |
Özelleştirilebilir Dış Gölge Alüminyum Alaşım Düzenlenebilir Çatı Pergola
| Kurulum: | Çözümlü veya duvara monte edilmiş |
|---|---|
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
| Tasarım: | Duvara Monte veya bağımsız |
| Yelken bitirme: | PVC pergola |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez alüminyum pergola |
Kurulum Özgür duruşlu veya duvara monte edilebilir ayarlanabilir pergola PVC yelken bitirme ile
| Operasyon: | Motorlu |
|---|---|
| Ürün: | Geri çekilebilir Çatı Pergola |
| Kurulum: | Çözümlü veya duvara monte edilmiş |
| Yüzey Tedavisi: | Toz kaplama, Anodik Oksidasyon |
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Yüzme havuzu bahçesi için alüminyum yuvarlak çubuğu ile motorlu akıllı alüminyum pergola
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Özel çerçeve ve ss sınıfı 304 Alüminyum yuvarlak çubuklu motorlu dış mekan alüminyum pergola
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |


