Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ ip67 testing motor louver blades ] eşleşme 217 Ürün:% s.
Güverte Bahçe Patio için Modern Motorlu Alüminyum Gazebo 10 "X 10"
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Ürün Rengi: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boy: | 10' × 10'; 10' × 13' ;Özelleştirilmiş Boyut |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Bahçe ve yüzme havuzu için özel boyutlu alüminyum geri çekilebilir pergola
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
Tente Sistemi 202mm Açılır Kanopili Ayarlanabilir Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
6063 Kirişli Kolay Montajlı Suya Dayanıklı Alüminyum Pergola
| Kalem: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Renk: | Özel Yapım/ Dış Mekan Gazebo Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Özellik: | Kolay Montaj, Sürdürülebilir, ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar, Kemirgen Korumalı, Çürümez, Su G |
| Sensör sistemi mevcut: | Alüminyum Motorlu Pergola için Yağmur Sensörü |
Su geçirmez PVC Geri Çekilebilir Çatı Pergola Bıçağı 260mm Toz Boya Kararlı
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
SUNC 6x3m Beyaz Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Dış Mekan Güneş Koruması Su Geçirmez
| Ürün Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 6x3m, Özelleştirilmiş boyut |
Yağmur Geçirmez PVC Geri Çekilebilir Çatı Pergola Köşk Motorlu Uzaktan Kumanda Sistemi
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| ad: | Yağmur Geçirmez PVC Geri Çekilebilir Çatı Pergola Köşk Motorlu Uzaktan Kumanda Sistemi |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
Yağmur Geçirmez PVC Geri Çekilebilir Dış Çatı, Otomatik Pergola Çatı Motorlu
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Rüzgar Geçirmez Geri Çekilebilir Panjur Alüminyum Pergola Dış Mekan Manuel Veranda Pergola
| Kalem: | Manuel Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı manuel pergola |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |
Zip Ekranlı Manuel Bahçe Açık Alüminyum Pergola Kemirgen Koruması
| Kalem: | Manuel Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |


