Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ ip67 testing motor louver blades ] eşleşme 217 Ürün:% s.
Özel Pergola Rengi 3x3m Boyutunda Alüminyum Çekici Pergola
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
SUNC 4x4m Duvara monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Dış Mekan Gaeden Binası Su Geçirmez
| Ürün Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün Rengi: | Siyah, Gri, Beyaz |
| Özellik: | Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 4*4 M Manuel Panjurlu Pergola |
SUNC 6x3m Manuel Panjurlu Pergola Dış Mekan Alüminyum Gazebo Rüzgar Geçirmez Güneş Koruması
| Kalem: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah |
| Özellik: | Suya Dayanıklı Winproof Manuel Panjurlu Pergola |
| ürün özelliği: | gölgeleme |
SUNC 3x3m Beyaz Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Dış Mekan Rüzgar Geçirmez Su Geçirmez
| Kalem: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah, Gri, Beyaz |
| ürün özelliği: | Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 3*3M, özelleştirilmiş boyut |
SUNC 3x3m Duvara monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Dış Mekan Rüzgar Geçirmez Güneş Koruması
| Ürün Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Duvar Tipi Alüminyum Pergolalar |
| Renk: | Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Duvar Tipi Alüminyum Pergolalar |
| Oda Alanı: | Bahçe binası, Açık |
SUNC 4x4m 3x3m Beyaz Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Açık Bahçe Binası Rüzgar Geçirmez Su Geçirmez
| Kalem: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah, Gri, Beyaz, özelleştirilmiş renk Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 4*4 M, 4*4 M, özelleştirilmiş boyut |
Bahçe ve yüzme havuzu alanı için su geçirmez rüzgar geçirmez alüminyum geri çekilebilir pergola
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Duvara monte edilebilir kurulum için özel renkli alüminyum geri çekilebilir pergola
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
Modern 2.5mm Açık Çatı Otomatik Yalıtımlı Alüminyum Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
3x3m Dış Mekan Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Rüzgar Geçirmez Güneş Koruması
| Kalem: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Siyah, Gri, Beyaz |
| Özellik1: | Güvenli ve Taşınabilir |
| Özellik2: | ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar |


