Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ customized aluminium pergola ] eşleşme 458 Ürün:% s.
SUNC 5m X 3m Motorlu Alüminyum Pergola Açık Bahçe Veranda Elektrikli Pergola Çatı
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Ürün Rengi: | siyah, gri, beyaz, kahverengi |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| stil: | Modern Motorlu panjurlu alüminyum Pergola |
3x3m Dış Mekan Alüminyum Pergola Bahçe Binası Motorlu Panjur Pergola Gazebo
| Ürün adı: | Alüminyum Pergola Bahçe Binası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yangın ve pas koruması |
Uzaktan kumanda Alüminyum Pergola Dış mekanlar için Su geçirmez Gri Alüminyum Pergola
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
|---|---|
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
Panjurlu Çatı Bahçe Binası ile 4x4m Açık Motorlu Alüminyum Pergola
| Ürün adı: | Alüminyum Pergola Dış Mekan |
|---|---|
| Panjur Malzemesi: | Alüminyum Pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi |
9x9 9x12 Bahçe Alüminyum Motorlu Pergola Dış Mekan Led Işık Kemirgen Korumalı
| Öğe: | Pergola kemeri |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Ürün Rengi: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş Motorlu Alüminyum Pergola |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
Bahçe Louver Çatı Alüminyum Biyoklim Pergolas 3x4 Patio Dışarıda
| Öğe: | pergola verandası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | gri motorlu alüminyum pergola |
| Boyut: | 3x4 ; 3x4; 4x4; 4x4; 5x3; 5x3; aluminium pergola |
| Tarzı: | Modern Geri Çekilebilir Panjurlu Pergola |
Bahçe 5x3 Motorlu Alüminyum Pergola Biyoklim Açık Patio China Manufacturer
| Öğe: | pergola verandası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | gri motorlu alüminyum pergola |
| Boyut: | 3x4 ; 3x4; 4x4; 4x4; 5x3; 5x3; motorized aluminium perg |
| Tarzı: | Modern Motorlu Geri Çekilebilir Panjurlu Pergola |
SGS 10x10 Kayar Kapaklı Açılır Çatılı Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Alüminyum Çekici Pergola Su geçirmez Rüzgar geçirmez Alüminyum Pergola Sorunsuz Dışarıda Yaşamak için
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
Siyah Alüminyum Pergola: Stil ve İşlevselliğin Mükemmel Birleşimi Alüminyum Geri Çekilebilir Pergola
| Product Item: | Aluminium Pergola |
|---|---|
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |


