Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ customized aluminium pergola ] eşleşme 458 Ürün:% s.
Su Geçirmez Panjur Çatı Motorlu Alüminyum Pergola Toz Boyalı
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Led Işıklı Suya Dayanıklı Alüminyum Motorlu Panjurlu Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Dış Mekan Geri Çekilebilir Panjurlu Alüminyum Pergola Bahçe Binası Manuel Pergola
| Kalem: | Manuel Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı manuel pergola |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |
Rüzgar Geçirmez Geri Çekilebilir Panjur Alüminyum Pergola Dış Mekan Manuel Veranda Pergola
| Kalem: | Manuel Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı manuel pergola |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |
Açık Bioclimatica Motorlu Alüminyum Pergola Gölge Suya Dayanıklı Bahçe Evi
| Öğe: | Pergola kemeri, bahçe binası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Ürün Rengi: | beyaz, siyah gery |
| İşlev: | su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi, bahçe tasarımı |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
Ayarlanabilir Çatılı Alüminyum Yağmur Geçirmez Motorlu Panjurlu Pergola 12 X 10 X 13 Ft
| öğe: | pergola gölgelik |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | black ; siyah ; white ; beyaz ; gery ;customized color gery; ö |
| Boyut: | 12' × 12' ;12' × 20' ;10' × 10' ;10' × 20' ;özelleştirilmiş |
| Aksesuarlar: | su geçirmez Soket; ziptrack jaluziler; cam kapı; deklanşör; RGB ışığı |
Panjurlu RGB Işık Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola 4X6m
| öğe: | alüminyum pergola açık |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6073 |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boyut: | 4X6m; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Alüminyum Alaşım Dışarı Elektrikli Çatılı Pergola Çatılı Çatı
| Öğe: | Elektrikli panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Elektrikli Panjurlu Çatı Pergola |
Özel 200mm Bıçak Ayarlanabilir Motorlu Alüminyum Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
IP67 Motor 100*65*2mm Oluklar Su Geçirmez Geri Çekilebilir Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |


