Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
Açık hava için en iyi çözüm olan bağımsız motorlu alüminyum pergola
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
Alüminyum Çekici Pergola ile Çarşıdaki Yaşayış Alanınızı Çabuk Genişletin
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
Bahçe Tasarımı Motorlu Alüminyum Pergola Duvar Montajlı / Bağımsız
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
DIY veya Profesyonel Kurulum Zip Track Yıldızları Dış Ev Ya da Ticari İçin Mükemmel Koyu Gri / Beyaz
| Product Type: | Window Covering |
|---|---|
| Installation: | DIY Or Professional |
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
| Openness Factor: | 5% 10% 30% 100% Optional |
| Material: | Fabric |
Karanlık gri beyaz veya özel renkte işlevsel ve şık zip pist perdeleri
| Installation: | DIY Or Professional |
|---|---|
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
| Side Track: | Aluminium Alloy |
| Product Type: | Window Covering |
| Material: | Fabric |
% 100 Açıklık Faktörü Dış Zip Track Perdeleri Dış Ev veya Ticari Alanlar için Mükemmel
| Colour: | Dark Grey /White/Custom Made Colour |
|---|---|
| Suitable For: | Outdoor Residential Or Commercial Use |
| Size: | Customizable |
| Max Size: | 6 M Width, 6 M Height |
| Product Type: | Window Covering |
Zip Track Yıldızları DIY veya Profesyonel Kurulum Karanlık Ticari ve İşletme Çevreleri İçin Geri Çekilebilir Pencere Tedavileri
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
|---|---|
| Openness Factor: | 5% 10% 30% 100% Optional |
| Installation: | DIY Or Professional |
| Product Type: | Window Covering |
| Max Size: | 6 M Width, 6 M Height |
Dış mekan konut veya ticari pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere pencere
| Product Type: | Window Covering |
|---|---|
| Size: | Customizable |
| Material: | Fabric |
| Max Size: | 6 M Width, 6 M Height |
| Suitable For: | Outdoor Residential Or Commercial Use |
Su geçirmez Rüzgar geçirmez Özel Alüminyum Pergola Prototip İşleme Ofis Odası Alanı için
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
|---|---|
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
Özel yapılmış renkli dış mekan elektrikli pergola modern teknolojik pergeleri ve su geçirmez alüminyum pergola ile
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
|---|---|
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Product Item: | Aluminium Pergola |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
% 30 Açıklık Faktörü Kumaş Modern Açık Alanlar için Dış Zip Track Perdeler
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |
|---|---|
| İhtiyaçları:: | Açık Konut veya Ticari Kullanım |
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
| Boyut: | özelleştirilebilir |
| Ürün Türü: | Pencere Kaplaması |
Zip Track Jars Max Boyutu 6 M Genişliği Yağmur geçirmez Fonksiyon Karanlık Çekici Pencere Tedavileri Gemiye Hazır
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |
|---|---|
| yan yol: | Alüminyum alaşımı |
| Malzeme: | Kumaş |
| İhtiyaçları:: | Açık Konut veya Ticari Kullanım |
| Renk: | Koyu Gri / Beyaz / Özel renk |


