Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ zip track outdoor blinds ] eşleşme 405 Ürün:% s.
Restoran için Yanmaz Zip Parça Elektrikli Motorlu Stor Perdeler
| ad: | Pergola Kanopi Restoran Balkon için Rüzgar Geçirmez Güneş Gölgeleme Zip Parça Panjur |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
Elektrikli Rüzgar Geçirmez Motorlu Zip Palet Perdeleri Polyester UV Kaplama
| isim: | Elektrikli Akıllı Panjur, Motorlu Dış Mekan Panjur Stor Perde |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| Renk: | çeşitli |
| boyut: | özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
Cephe Güneşliği Suya Dayanıklı Fermuarlı Panjur Rüzgar Koruması
| isim: | Elektrikli Akıllı Panjur, Motorlu Dış Mekan Panjur Stor Perde |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| Renk: | çeşitli |
| boyut: | özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
Yağmur Geçirmez Özellikli Dış Mekan Fermuarlı Raylı Perdeler Herhangi Bir Alan İçin Maksimum 6 Metre Yükseklik
| İşlev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez zip parça panjur |
|---|---|
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |
| Uygun: | Açık Konut veya Ticari Kullanım |
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
| Malzeme: | Kumaş |
Düzenlenebilir Açıklık Faktörü ile Dış Zip Track Yıldızları
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
|---|---|
| Renk: | Koyu Gri / Beyaz / Özel renk |
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |
| yan yol: | Alüminyum alaşımı |
| Boyut: | özelleştirilebilir |
DIY veya Profesyonel Kurulum Su geçirmez Dış Zip Track Yıldızları Kolay Koruma için
| yan yol: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
| Açıklık Faktörü: | %5 %10 %30 %100 Opsiyonel |
| Ürün Türü: | Pencere Kaplaması |
| Malzeme: | Kumaş |
Şık Dışarıda Karartma Kumaşı Dışarıda Zip Track Yıldızları Yağmura ve Güneşe Karşı Koruma
| Malzeme: | Kumaş |
|---|---|
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
| Renk: | Koyu Gri / Beyaz / Özel renk |
| yan yol: | Alüminyum alaşımı |
| Ürün Türü: | Pencere Kaplaması |
Karanlık gri beyaz veya özel renkte işlevsel ve şık zip pist perdeleri
| Installation: | DIY Or Professional |
|---|---|
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
| Side Track: | Aluminium Alloy |
| Product Type: | Window Covering |
| Material: | Fabric |
Beyaz Zip Çizgiler Özel Yapılmış Renkli ve Dışarıda Konut veya Ticari için
| Renk: | Koyu Gri / Beyaz / Özel renk |
|---|---|
| Boyut: | özelleştirilebilir |
| Malzeme: | Kumaş |
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
% 30 Açıklık Faktörü Herhangi Bir Alanın Şık ve Modern Eklemesi İçin Zip Track Yıldızları
| Malzeme: | kumaş |
|---|---|
| Renk: | Koyu Gri / Beyaz / Özel renk |
| Boyut: | özelleştirilebilir |
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |
| yan yol: | Alüminyum alaşımı |


