Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor space aluminium pergola ] eşleşme 237 Ürün:% s.
Beyaz renkli motorlu alüminyum pergola bahçe ve yüzme havuzu için idealdir
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
Uzaktan kumanda ve akıllı ev entegrasyonu ile kontrol edilen açık hava sahneleri için alüminyum geri çekilebilir pergola
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
Su geçirmez uzaktan kumanda ve akıllı ev entegrasyonu ile özel boyut 3x3m motorlu alüminyum pergola
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Özgür duruşlu motorlu alüminyum pergola su geçirmez bahçe duvarına monte edilmiş kurulum için rüzgar geçirmez
| Product Item: | Aluminium Pergola |
|---|---|
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
Otomatik Akıllı Dış Pergola Sistemi Motorlu Alüminyum Louver Çatısı Hava Duruma Dayanıklı Rüzgar Dayanıklı
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | alüminyum pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Su geçirmez Alüminyum Çekici Pergola / Uzaktan kumanda ile Alüminyum Perforasyon Panelli
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
Bahçe Tasarımı Su geçirmez ve Rüzgar geçirmez Alüminyum Pergola
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
3x6m Alüminyum Bahçe Aletleri Özel Boyut ve Bahçe için Pergola Rengi
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
Duvarlı Motorlu Alüminyum Pergola En İyi Bahçe Tasarımı Aksesuarı
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
|---|---|
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
Akıllı Ev Entegrasyonu ve Duvar Montajı ile Özel Motorlu Alüminyum Pergola
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
|---|---|
| Product Item: | Aluminium Pergola |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |


