Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor scene aluminium pergola ] eşleşme 69 Ürün:% s.
Su geçirmez motorlu alüminyum pergola uzaktan kumandalı açık hava yüzme havuzu için gri pergola
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan Pergola |
| Ürün Öğesi: | alüminyum pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
Su geçirmez Alüminyum Bahçecilik Araçları Rüzgar geçirmez Alüminyum Pergola
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
Alüminyum Pergola Motorlu Alüminyum Pergola ile En İyi Bahçe Tasarımı Çözümü
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
Alüminyum Pergola Dayanıklı Alüminyum Delikli Sac Dış Mekan Yaşam Alanı İçin
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
|---|---|
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
Alüminyum Pergola İnşaat Projeleri için Özel Boyutlu Alüminyum Yuvarlak Çubuk
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Alüminyum Yuvarlak Çubuk Duvar Montajlı / Bağımsız Montaj Alüminyum Pergola ile Uyumlu
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
Sahne Bahçe Tasarımı Alüminyum Bahçe Araçları Su geçirmez Alüminyum Pergola
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
Dış bahçeler için özelleştirilebilir alüminyum pergolalar Beyaz Renk
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
Dış / bağımsız motorlu su geçirmez alüminyum pergola uzaktan kumanda ile
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
|---|---|
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
Alüminyum Pergola Alüminyum Yuvarlak Çubuk Kontrol Sistemi Uzaktan Kumanda / Akıllı Ev Entegrasyonu
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |


