Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor roller blinds ] eşleşme 289 Ürün:% s.
Dış Balkon Fermuarlı Panjur Alüminyum Alaşımlı Rüzgar Geçirmez Stor Perde
| ad: | Pergola Kanopi Restoran Balkon için Rüzgar Geçirmez Güneş Gölgeleme Zip Parça Panjur |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
Bambu Mat Kamış Küf Önleyici Güneşlik Stor Perde
| ad: | kamış panjur |
|---|---|
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Çalışma prensibi: | Manuel |
| Özellikleri: | bambu hasır panjur |
| uygulanabilir: | Cumbalı pencere, Fransız penceresi, diğer |
Restoran Balkon için Motorlu Zip Track Açık Rüzgar Geçirmez Panjur
| ad: | Pergola Kanopi Restoran Balkon için Rüzgar Geçirmez Güneş Gölgeleme Zip Parça Panjur |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
DIY Dış Bölme Rol Yıldızları / Düzenlenebilir Açıklıklı Motorlu Patio Yıldızları
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez zip parça panjur |
|---|---|
| Boyut: | özelleştirilebilir |
| İhtiyaçları:: | Açık Konut veya Ticari Kullanım |
| Ürün Türü: | Pencere Kaplaması |
| Açıklık Faktörü: | %5 %10 %30 %100 Opsiyonel |
% 5 açıklık faktörü ve özel renkli beyaz bölme rulo perde
| Malzeme: | kumaş |
|---|---|
| Açıklık Faktörü: | %5 %10 %30 %100 Opsiyonel |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez zip parça panjur |
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
| Ürün Türü: | Pencere Kaplaması |
Karanlık gri / beyaz / % 5 açıklık faktörü ve isteğe bağlı renkli özel renkli bölme rulo persiyonu
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
|---|---|
| Malzeme: | kumaş |
| Açıklık Faktörü: | %5 %10 %30 %100 Opsiyonel |
| Ürün Türü: | Pencere Kaplaması |
| yan yol: | Alüminyum alaşımı |
Dış Roller Zip Track Perdeler Özelleştirilebilir Açıklık Faktörü 5% 10% 30% 100% Seçenek
| Ürün Türü: | Pencere Kaplaması |
|---|---|
| Renk: | Koyu Gri / Beyaz / Özel renk |
| Malzeme: | kumaş |
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |
Motorlu Açık Stor Perde Açık Wifi Kablosuz Anahtarı Pencere Gölgesi için Ziptrack Panjur
| İsim: | Otomatik Dış Mekan Stor Perdeler |
|---|---|
| Boy: | özelleştirilmiş Boyut |
| Renk: | Çeşitli Dış Mekan Stor Perdeler |
| Başvuru: | ofis, açık |
| Kalem: | Açık Stor Perdeler |
SUNC Motorlu Açık Stor Perde Ziptrack Panjur Veranda Ekran Mesh Geri Çekilebilir
| İsim: | SUNC Motorlu Açık Stor Perde Ziptrack Panjur Veranda Ekran Mesh Geri Çekilebilir |
|---|---|
| Ürün boyutu: | Özel Boyutlu Dış Mekan Stor Perdeler |
| Ürün Rengi: | Çeşitli Dış Mekan Stor Perdeler |
| Başvuru: | Oturma odası, toplantı odası, ticari, sahne vb. |
| kumaş: | Polyester+UV kaplama dış mekan stor perdeler |
SUNC Motorlu Dış Mekan Stor Perdeler Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Elektrikli Ziptrack Perde Perdeleri
| İsim: | SUNC Motorlu Dış Mekan Stor Perdeler Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Elektrikli Ziptrack Perde Perdel |
|---|---|
| Boy: | Özel Boyutlu Dış Mekan Stor Perdeler |
| Ürün Rengi: | Çeşitli Dış Mekan Stor Perdeler |
| motor: | AC motor, akülü motor, DC motor |
| kumaş: | Polyester+UV kaplama |


