Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor motorized pergola roof ] eşleşme 347 Ürün:% s.
Alüminyum Katlanır Açılır Çatı Pergola Takılabilir Gazebo Yan Duvara Monte Tente
| tip: | Tenteler |
|---|---|
| Yelken terbiye: | pvc kaplı |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| boyut: | Açılır Çatı Pergolası için Özel Boyutlar |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm Açılır Çatı Pergolası |
Açık Bahçe Binası İçin 4 x 4m Manuel Panjurlu Pergola Alüminyum Suya Dayanıklı
| Pergola adı: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | beyaz,siyah,gery Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Montajı ve Kurulumu Kolay |
| Ürün boyutu: | 4*4 M, 4*3 M ,3*3 M,6*3M alüminyum pergola |
Özel Rezidans Açılır Panjurlu Çatı Sistemleri Metal Garaj Tentesi
| tip: | Tenteler |
|---|---|
| Yelken terbiye: | pvc kaplı |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| boyut: | Açılır Çatı Pergolası için Özel Boyutlar |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm Açılır Çatı Pergolası |
Alüminyum Açılır Açılır Çatı Sistemleri Takılabilir Gazebo Yan Duvar Tipi Tente
| tip: | Tenteler |
|---|---|
| Yelken terbiye: | pvc kaplı |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| boyut: | Açılır Çatı Pergolası için Özel Boyutlar |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm Açılır Çatı Pergolası |
LED Işık ile Hardtop Panjur Motorlu Alüminyum Pergola Açık Bahçe Binası
| Kalem: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzemesi Detayları: | Alüminyum Pergola |
4x4m Motorlu Çekici Alüminyum Pergola Patio Üreticileri
| Öğe: | Alüminyum Pergola Veranda |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Ürün Rengi: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Geri Çekilebilir Panjurlu Pergola |
Oteller / Restoranlar Geri Çekilebilir Çatı Pergola Yüksek Gerilim PVC Kumaş Hava Koruması
| tip: | Tenteler |
|---|---|
| Yelken terbiye: | pvc kaplı |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| boyut: | Açılır Çatı Pergolası için Özel Boyutlar |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm Açılır Çatı Pergolası |
Özel Rezidans İçin Özelleştirilebilir Pvc Pergola Geri Çekilebilir Çatı Gölge Yağmur Koruması
| tip: | Tenteler |
|---|---|
| Yelken terbiye: | pvc kaplı |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| boyut: | Açılır Çatı Pergolası için Özel Boyutlar |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm Açılır Çatı Pergolası |
10' × 10' Ayarlanabilir Hardtop Manuel Panjurlu Pergola Dış Mekan Veranda Güneşlik Barınağı
| Ürün adı: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzemeler: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Özel renk: | Siyah, özelleştirilmiş Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Dış Mekan Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün boyutu: | 10' × 10' özelleştirilmiş Manuel Panjurlu Pergola |
Toz kaplama katlanır çatı pergola bağımsız özelleştirilmiş renk
| Yelken bitirme: | PVC pergola |
|---|---|
| Kurulum: | Çözümlü veya duvara monte edilmiş |
| Renk: | özel |
| Ürün: | Geri çekilebilir Çatı Pergola |
| Tasarım: | Duvara Monte veya bağımsız |


