Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor motorized garden aluminium pergola ] eşleşme 400 Ürün:% s.
10' × 13' Alüminyum Dış Mekan Panjurlu Pergola Güverte Bahçe Veranda Gazebo Ayarlanabilir Çatılı
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Ürün adı: | Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün Rengi: | gri, özelleştirilmiş Manuel Panjurlu Pergola |
| Boyut: | 10' × 13' Manuel Panjurlu Pergola |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |
Bıçak 260mm Panjurlu Pergola Sistem Serbest Tasarım Witn Panjur Alüminyum Ayarlanabilir
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| ad: | Alüminyum ayarlanabilir çatı pergola sistemi ücretsiz tasarım ile panjur |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
260mm Yağmur Geçirmez Toz Boya Panjurlu Alüminyum Pergola
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| ad: | Alüminyum ayarlanabilir panjurlu pergola sistemi serbest tasarım montaj yapısı |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
Panjurlu Eloksal Oksidasyon 260mm Bıçak Alüminyum Pergola
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| ad: | Alüminyum ayarlanabilir panjurlu pergola sistemi serbest tasarım serbest duran |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
Özel Renkli Panjurlu Pergola Dış Mekan Teras Örtüsü Eloksal Oksidasyon
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
260mm Bıçak Ayarlanabilir Panjur Çatı Alüminyum Pergola
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Dış Cephe Örtüsü Ayarlanabilir Panjurlu Alüminyum Pergola
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Bahçe Binası İçin Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola Suya Dayanıklı
| Ürün Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah, Gery, Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Ayarlanabilir Panjurlu Çatı |
| Boy: | 10' × 10' Manuel Panjurlu Pergola |
Ofis alanı için 3x6m bağımsız motorlu alüminyum pergola
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
Kolay Montaj Çıkabilir Çatı Pergola Eklenmiş Özellikler LED Işık Şeritleri Duvar Montajı
| Kurulum: | Çözümlü veya duvara monte edilmiş |
|---|---|
| Tasarım: | Duvara Monte veya bağımsız |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez alüminyum pergola |
| Operasyon: | Motorlu |
| Yüzey Tedavisi: | Toz kaplama, Anodik Oksidasyon |


