Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor motorized garden aluminium pergola ] eşleşme 400 Ürün:% s.
RAL7016 Yazlık Güneşlik Üzüm Kafes Metal Çerçeve Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
ISO9001 Bioclimated 2.0mm Metal Çerçeve Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
6063 Kirişli Kolay Montajlı Suya Dayanıklı Alüminyum Pergola
| Kalem: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Renk: | Özel Yapım/ Dış Mekan Gazebo Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Özellik: | Kolay Montaj, Sürdürülebilir, ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar, Kemirgen Korumalı, Çürümez, Su G |
| Sensör sistemi mevcut: | Alüminyum Motorlu Pergola için Yağmur Sensörü |
Su geçirmez Manuel Alüminyum Pergola Hardtop Bahçe Binası Gazebo
| Kalem: | Manuel Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Özel renk |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |
Bahçe Binası Çelik Panjur Alüminyum Pergola Rot Proof Ekstrüde
| Kalem: | Manuel Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Renk: | Özel renk |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |
Alüminyum Motorlu Panjurlu Pergola Su Geçirmez Tente 4 X 6mm
| Öğe: | bahçe çardak |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş pergola |
| Çatı Malzeme Detayları: | Motorlu Alüminyum pergola |
| ürün özelliği: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Pergola |
Zip Ekran Panjurlu 10 "X 10" Açık Patio Çatı Motorlu Alüminyum Pergola
| Öğe: | alüminyum pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 Motorlu Alüminyum Pergola |
| Renk: | Grey ; Gri ; white ; beyaz ; Black ; Siyah ; customized |
| Boyut: | 10' × 10' alüminyum pergola |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Yağmur Korumalı Panjurlu Pergola Kemirgen Korumalı PVDF Kaplama
| Kalem: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Özel renk |
| Özellik1: | Kolay Montaj |
| Özellik2: | ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar |
4x4m Motorlu Çekici Alüminyum Pergola Patio Üreticileri
| Öğe: | Alüminyum Pergola Veranda |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Ürün Rengi: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Geri Çekilebilir Panjurlu Pergola |
Alüminyum Çekici Pergola ile Çarşıdaki Yaşayış Alanınızı Çabuk Genişletin
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |


