Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized outdoor aluminium pergola ] eşleşme 446 Ürün:% s.
Su geçirmez rüzgar geçirmez tasarımı olan Akıllı Açık Alüminyum Pergola
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Motorlu Açık Alüminyum Çatılı Çatılı Pergola Kanal sistemi ve Yan ekranla
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
Tüm Paslanmaz Çelik Post Motorlu Suya Karşıt Dış Bahçe Pergola Ip67 Test ile
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
Zip Ekranlı Manuel Bahçe Açık Alüminyum Pergola Kemirgen Koruması
| Kalem: | Manuel Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |
LED Işıklı Motorlu Güneşlik Açık Alüminyum Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
OEM Motorlu Suya Dayanıklı Alüminyum Pergola Biyoklimatik
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Alüminyum Kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Zip Ekran Fan Işığı ile 3 X 4 Motorlu Geri Çekilebilir Alüminyum Pergola Biyoklimatik
| Öğe: | Geri Çekilebilir Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ; özelleştirilmiş |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur Pergola |
Açık hava için uzaktan kumanda ile akıllı alüminyum pergola
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
Alüminyum Pergola Dayanıklı Alüminyum Delikli Sac Dış Mekan Yaşam Alanı İçin
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
|---|---|
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
Alüminyum Pergola ve Duvar Montajlı Alüminyum Pergola Çember Çubuğu
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |


