Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized outdoor aluminium pergola ] eşleşme 446 Ürün:% s.
6063 Kirişli Kolay Montajlı Suya Dayanıklı Alüminyum Pergola
| Kalem: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Renk: | Özel Yapım/ Dış Mekan Gazebo Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Özellik: | Kolay Montaj, Sürdürülebilir, ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar, Kemirgen Korumalı, Çürümez, Su G |
| Sensör sistemi mevcut: | Alüminyum Motorlu Pergola için Yağmur Sensörü |
Yağmur Korumalı Panjurlu Pergola Kemirgen Korumalı PVDF Kaplama
| Kalem: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Özel renk |
| Özellik1: | Kolay Montaj |
| Özellik2: | ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar |
Su geçirmez Rüzgar geçirmez Özel Alüminyum Pergola Prototip İşleme Ofis Odası Alanı için
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
|---|---|
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
Özel yapılmış renkli dış mekan elektrikli pergola modern teknolojik pergeleri ve su geçirmez alüminyum pergola ile
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
|---|---|
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Product Item: | Aluminium Pergola |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
Açık yüzme havuzu su geçirmez güneş şeması özel alüminyum alaşım pergola
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
|---|---|
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
Bahçe Binası Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Beyaz DIY 3x3 3x4
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Pergola Boyutu: | 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Alüminyum Motorlu Panjurlu Pergola Su Geçirmez Tente 4 X 6mm
| Öğe: | bahçe çardak |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş pergola |
| Çatı Malzeme Detayları: | Motorlu Alüminyum pergola |
| ürün özelliği: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Pergola |
Led Işıklı Suya Dayanıklı Alüminyum Motorlu Panjurlu Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
3x6m Motorlu Alüminyum Pergola Gazebo Dış Mekan Motorlu Panjurlu Çatı
| Kalem: | Alüminyum Pergola Dış Mekan |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum pergola çardak |
| Ürün Rengi: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | Hardtop alüminyum pergola |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi alüminyum pergola |
Ayarlanabilir Çatılı Alüminyum Yağmur Geçirmez Motorlu Panjurlu Pergola 12 X 10 X 13 Ft
| öğe: | pergola gölgelik |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | black ; siyah ; white ; beyaz ; gery ;customized color gery; ö |
| Boyut: | 12' × 12' ;12' × 20' ;10' × 10' ;10' × 20' ;özelleştirilmiş |
| Aksesuarlar: | su geçirmez Soket; ziptrack jaluziler; cam kapı; deklanşör; RGB ışığı |


