Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized modern patio pergola ] eşleşme 129 Ürün:% s.
3.0mm Bahçe Alüminyum Pergola Panjurlu Çatı Su Geçirmez Gazebo
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Alüminyum Motorlu Gazebo Bioklimatik Panjurlu Çatı Pergola OEM
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Duvara Taşınır mı Ya Daşınmaz mı Seçim Sizindir
| Kurulum: | Çözümlü veya duvara monte edilmiş |
|---|---|
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez alüminyum pergola |
| Ürün: | Geri çekilebilir Çatı Pergola |
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
3x6m Alüminyum Bahçe Aletleri Özel Boyut ve Bahçe için Pergola Rengi
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
Yağmur Geçirmez Ayarlanabilir Ekstrüde 6063 Alüminyum Panjurlu Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Açık Modern Panjurlu Çatı Alüminyum Pergola Toz Boyalı
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Zip Ekranlı Manuel Bahçe Açık Alüminyum Pergola Kemirgen Koruması
| Kalem: | Manuel Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |
Bahçe Binası Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Beyaz DIY 3x3 3x4
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Pergola Boyutu: | 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Zip Ekran Panjurlu Gri Motorlu Panjurlu Çatı Alüminyum Pergola
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 Alüminyum Pergola |
| Renk: | Gri Alüminyum Pergola |
| Ürün boyutu: | 10' × 10' ; 10' × 10'; 10' × 13' ;Customized Size 10 |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Su Geçirmez Panjur Çatı Motorlu Alüminyum Pergola Toz Boyalı
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |


