Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized louvred roof pergola ] eşleşme 131 Ürün:% s.
Su Geçirmez Manuel Panjurlu Pergola Dış Mekan Alüminyum Bahçe Gazebo 4x4m
| Pergola Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Pergola Malzemesi: | Alüminyum Alaşımlı alüminyum Pergola |
| Ürün Rengi: | beyaz,siyah,gery Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Güneşlik Duvara Monte Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün boyutu: | 4*4 M, 4*3 M ,3*3 M, özelleştirilmiş boyut |
3x6m Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola Açık Suya Dayanıklı Bahçe Binası Gazebo
| Ürün adı: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzemeler: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Özel renk: | Siyah , Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün boyutu: | 4*4 M, 4*3 M ,3x3m, 3x6m özelleştirilmiş boyut |
Alüminyum Motorlu Panjurlu Pergola Çatı Setleri Suya Dayanıklı Gazebo Patio Çatı
| Ürün Öğesi: | pergola verandası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10" X 12" ;12" X 12" ; 10" X 10"; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Motorlu panjurlu pergola |
Dış Tavan Panjur Güneşlik Sistemleri 1000 - 6000mm Bıçak Açıklıklı Motorlu Kontrol
| Uygulama: | Kamu,Konut,Ticari,Okul,Ofis,Hastane,Otel,Havaalanı,Metro,İstasyon,Alışveriş Merkezi,Mimari Yapı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum6000 serisi |
| tasarlamak: | Bedava |
| Kontrol: | Motorlu |
| şekil: | hava folyosu |
Bina Cephe Örtüsü Güneş Panjur Sistemleri, Alüminyum Güneşlik Panjurları Motorlu
| Malzeme: | Alüminyum6000 serisi |
|---|---|
| tasarlamak: | Bedava |
| Kontrol: | Motorlu |
| şekil: | hava folyosu |
| ad: | Bina cephe kaplaması alüminyum güneşlik panjur sistemi ücretsiz tasarım |
Yatay Alüminyum Güneşlik Panjurları, Louvre Güneşlik Sistemleri Sabit Elektrikli El Kitabı
| ad: | Yatay alüminyum aerofoil güneşlik panjuru sabit elektrikli manuel kontrol |
|---|---|
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Thckness: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| renk: | Herhangi bir RAL veya PANTONE veya özelleştirilmiş, Tahıl, Bambu |
| Kontrol: | Uzaktan / Manuel kontrol |
Tam Gölgeleme Motorlu Zip Parça Panjur Dış Mekan Perde Bahçe Panjur Çeşitli Renk
| ad: | Teras Güneş Gölgeleme Motorlu Zip Track Dış Mekan Perdesi |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
SUNC 4x4m 3x3m Beyaz Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Açık Bahçe Binası Rüzgar Geçirmez Su Geçirmez
| Kalem: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah, Gri, Beyaz, özelleştirilmiş renk Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 4*4 M, 4*4 M, özelleştirilmiş boyut |
SUNC 3x3m Beyaz Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Dış Mekan Rüzgar Geçirmez Su Geçirmez
| Kalem: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah, Gri, Beyaz |
| ürün özelliği: | Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 3*3M, özelleştirilmiş boyut |
SUNC 4x4m Duvara monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Dış Mekan Gaeden Binası Su Geçirmez
| Ürün Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün Rengi: | Siyah, Gri, Beyaz |
| Özellik: | Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 4*4 M Manuel Panjurlu Pergola |


