Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ led aluminium pergola with louvered roof ] eşleşme 203 Ürün:% s.
Modern özel Downpipe boyutu ve SS Garde 304 Motorlu Alüminyum Pergola ile Çerçeve
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Zip Ekranlı Manuel Bahçe Açık Alüminyum Pergola Kemirgen Koruması
| Kalem: | Manuel Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |
Ziptrack Panjurlu Bahçe Binası Motorlu Alüminyum Pergola
| Kalem: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş Motorlu Alüminyum Pergola |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi alüminyum pergola |
| ticari alıcı: | Restoranlar, Oteller, Bakkallar ve Fabrika |
Zip Ekran Fan Işığı ile 3 X 4 Motorlu Geri Çekilebilir Alüminyum Pergola Biyoklimatik
| Öğe: | Geri Çekilebilir Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ; özelleştirilmiş |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur Pergola |
Dış Mekan Stor Perdeli Geri Çekilebilir Motorlu Alüminyum Pergola Biyoklimatik
| Ürün adı: | Motorlu Alüminyum pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| renk: | Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ; özelleştirilmiş |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |
Zip Ekranlı Motorlu Bahçe Açık Alüminyum Pergola Kemirgen Koruması
| Öğe: | Motorlu Alüminyum pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |
Zip Ekranlı 3X4 Bahçe Alüminyum Pergola Açık Motorlu Panjur Bıçakları
| öğe: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6073 |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boyut: | 3X4m; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
10 "X 12" Diy Panjurlu Çatı Açık Pergola Alüminyum Su Geçirmez Bahçe Veranda
| Öğe: | Açık pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10" X 12" ; 10"X12" ; Customized Szie Özelleştirilmiş Sz |
| stil: | Motorlu panjurlu çatı pergola |
5m X 3m Açık Motorlu Alüminyum Pergola Veranda Çatı Örtüsü Su Geçirmez Bahçe Gazebo
| Öğe: | panjurlu pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | Parlak Gümüş Trafik Beyaz ile Koyu Gri ve RAL Renk Numarasına Göre Özelleştirilmiş Renk |
| Boyut: | 5m x 3m alüminyum pergola |
| stil: | Motorlu panjurlu pergola |
10 "X 10" Açık Alüminyum Pergola Veranda Su Geçirmez Bahçe Dekore Edilmiş Pergola
| Öğe: | pergola verandası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10"X12" ; 10" X 10" ; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Motorlu panjurlu çatı pergola |


