Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ led aluminium pergola with louvered roof ] eşleşme 203 Ürün:% s.
Dış Mekan 3x4m Panjurlu Motorlu Alüminyum Pergola Beyaz Suya Dayanıklı Pergola Geçirmez Tente
| Öğe: | Pergola Bahçe Binaları |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş pergola |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzeme Detayları: | Alüminyum Pergola |
Alüminyum Motorlu Panjurlu Pergola Su Geçirmez Tente 4 X 6mm
| Öğe: | bahçe çardak |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş pergola |
| Çatı Malzeme Detayları: | Motorlu Alüminyum pergola |
| ürün özelliği: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Pergola |
Açık Stor Perdeli 3X5 4x4 Gri Motorlu Alüminyum Pergola Bahçe Binası
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boy: | 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;;3x5 ; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Bahçe Binası Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu 4X4m
| öğe: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6073 |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boyut: | 4X4m; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Modern Motorlu Panjurlu alüminyum Pergola |
Rüzgar Geçirmez Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola Açık Bahçe Stor Perde
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boy: | 3X3m ;3x4m ; 3X3m ;3x4m ; 3x5m ;Customized Szie 3x5m; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
Bahçe Binası Dış Mekan İçin Suya Dayanıklı 4X6m 3x5m Motorlu Alüminyum Pergola
| öğe: | Dış Mekan Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6073 |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boyut: | 4x4m ; 4x4m; 4x3m ;4x6m ;3x3m ; 4x3m ;4x6m ;3x3m ; 3x5m ; 3x5m |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Özel Dış Modern Motorlu Alüminyum Çatı Bahçe Pergola
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Biyoklimatik Bahçe Buliding Alüminyum Pergola Su Geçirmez
| Kalem: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Renk: | Özel Yapım/ Dış Mekan Gazebo Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Özellik: | Kolay Montaj, Sürdürülebilir, ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar, Kemirgen Korumalı, Çürümez, Su G |
| Sensör sistemi mevcut: | Alüminyum Motorlu Pergola için Yağmur Sensörü |
Açık Güneşlik Manuel Panjurlu Pergola Veranda Su Geçirmez Bahçe Gazebo 10' × 12'
| Kalem: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah, Gery, Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Ayarlanabilir Panjurlu Çatı Pergolası |
| Boy: | 10' × 10' ;10' × 12' Manuel Panjurlu Pergola |
Panjurlu Motorlu Alüminyum Pergola Bioklimatik Dış Mekan 10 X 12 Ft
| Öğe: | Motorlu Alüminyum pergola |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Malzeme Detayları: | Motorlu Alüminyum pergola |
| Özellik: | Güneş, yağmur ve rüzgardan korunma |


