Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ ip67 testing motor louver blades ] eşleşme 217 Ürün:% s.
Toz Boyalı 2.0mm Motorlu Louvre Çatı Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Yağmur Geçirmez Ayarlanabilir Ekstrüde 6063 Alüminyum Panjurlu Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Su Geçirmez Panjur Çatı Motorlu Alüminyum Pergola Toz Boyalı
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
10' × 13' Alüminyum Dış Mekan Panjurlu Pergola Güverte Bahçe Veranda Gazebo Ayarlanabilir Çatılı
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Ürün adı: | Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün Rengi: | gri, özelleştirilmiş Manuel Panjurlu Pergola |
| Boyut: | 10' × 13' Manuel Panjurlu Pergola |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |
Biyoklimatik Motorlu Alüminyum Pergola Panjurlu 10" X 12" Dış Mekan Stor Perdeli
| öğe: | Motorlu Alüminyum pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10' × 12' ; 10' × 12' ; customized özelleştirilmiş |
| stil: | Ayarlanabilir Panjurlu Çatı Gazebo |
Sun Shade Ziptrack Jaluzi ile Veranda Açık Ayarlanabilir Panjurlu Çatı Pergola Gazebo
| öğe: | pergola alüminyum |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10' × 12' ; 10' × 10'; özelleştirilmiş |
| stil: | Ayarlanabilir Panjurlu Çatı Pergolası |
Güverte Veranda Yard için Ayarlanabilir Hardtop Yağmur Geçirmez Panjurlu Alüminyum Pergola 10 X 13 FT
| öğe: | pergola gölgelik |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | siyah ; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10' × 12' ; 10' × 12' ; 10' × 10' ;10' × 13' ;custo |
| stil: | Ayarlanabilir Panjurlu Çatı Pergolası |
10 "X 12" Motorlu Alüminyum Pergola Açık Veranda Panjurlu Pergola
| Ürün Öğesi: | alüminyum pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6073 |
| Renk: | Grey ; Gri ; white ; beyaz ; Black ; Siyah ; customized |
| Boyut: | 10' × 12' motorlu alüminyum pergola |
| Tarzı: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Bahçe 5x3 Motorlu Alüminyum Pergola Biyoklim Açık Patio China Manufacturer
| Öğe: | pergola verandası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | gri motorlu alüminyum pergola |
| Boyut: | 3x4 ; 3x4; 4x4; 4x4; 5x3; 5x3; motorized aluminium perg |
| Tarzı: | Modern Motorlu Geri Çekilebilir Panjurlu Pergola |
Motorlu Açık Kapalı Çatı Dış Mekan Alüminyum Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjur Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Alüminyum Kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |


