Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ customizable zip track blinds ] eşleşme 116 Ürün:% s.
Özel yapımlı veya profesyonel yağmur geçirmez dış kapak zıplama perdeleri - kumaş koyu gri
| Malzeme: | Kumaş |
|---|---|
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez zip parça panjur |
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
| Renk: | Koyu Gri / Beyaz / Özel renk |
Herhangi bir stil ve boyut için çaba harcamayan DIY veya Profesyonel Dış Zip Track Jardinleri
| yan yol: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |
| İhtiyaçları:: | Açık Konut veya Ticari Kullanım |
| Boyut: | özelleştirilebilir |
| Ürün Türü: | Pencere Kaplaması |
Su geçirmez Zip Track Yıldızları Karartma Gelişmiş Pencere Kaplamaları için Çekilebilir Pencere Tedavileri
| yan yol: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Malzeme: | Kumaş |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez zip parça panjur |
| İhtiyaçları:: | Açık Konut veya Ticari Kullanım |
| Renk: | Koyu Gri / Beyaz / Özel renk |
Zip Track Blinds, DIY veya Profesyonel Kurulumla 6 M'ye Kadar Genişliğinde En Son Pencere Kaplama Çözümü
| Suitable For: | Outdoor Residential Or Commercial Use |
|---|---|
| Side Track: | Aluminium Alloy |
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
| Installation: | DIY Or Professional |
| Size: | Customizable |
Su geçirmez Zip Track Perdeler Özel Pencere Kaplamaları
| Installation: | DIY Or Professional |
|---|---|
| Size: | Customizable |
| Suitable For: | Outdoor Residential Or Commercial Use |
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
| Side Track: | Aluminium Alloy |
Yağmur geçirmez Dış Zip Track Perdeler Fonksiyon Yağmur geçirmez Maksimum Boyut 6 M Yükseklik
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
|---|---|
| Açıklık Faktörü: | %5 %10 %30 %100 Opsiyonel |
| Boyut: | özelleştirilebilir |
| yan yol: | Alüminyum alaşımı |
| Malzeme: | Kumaş |
Maksimum Boyut 6 M Genişlik Dış Pergola için Dış Zip Track Jardinleri
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
|---|---|
| Renk: | Koyu Gri / Beyaz / Özel renk |
| Malzeme: | kumaş |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez zip parça panjur |
| Açıklık Faktörü: | %5 %10 %30 %100 Opsiyonel |
Alüminyum Alaşımlı Zip Track Perdeler Ticari Alanlarda Yağmur geçirmez Fonksiyonla
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |
|---|---|
| yan yol: | Alüminyum alaşımı |
| Renk: | Koyu Gri / Beyaz / Özel renk |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez zip parça panjur |
| İhtiyaçları:: | Açık Konut veya Ticari Kullanım |
Dış Mekan Konut veya Ticari Zip Track Perdeleri, Alüminyum Alaşımlı Yan Raylı, Kendin Yap veya Profesyonel Kurulum
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
|---|---|
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez zip parça panjur |
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |
| yan yol: | Alüminyum alaşımı |
| Renk: | Koyu Gri / Beyaz / Özel renk |
Açık hava yağmur geçirmez fermuar perdeleri elektrikli rulo bağlamaları
| Renk: | Koyu Gri / Beyaz / Özel renk |
|---|---|
| Açıklık Faktörü: | %5 %10 %30 %100 Opsiyonel |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez zip parça panjur |
| Boyut: | özelleştirilebilir |
| İhtiyaçları:: | Açık Konut veya Ticari Kullanım |


